alexa metrics

banner536

Trabzonspor Divan Kurulu'ndan Hekimoğlu Trabzon'a ziyaret

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen ve yönetimi Hekimoğlu Trabzon'u ziyaret etti.

Trabzonspor 17.11.2020, 18:18 17.11.2020, 18:26
Trabzonspor Divan Kurulu'ndan Hekimoğlu Trabzon'a ziyaret

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen ve yönetim kurulu üyeleri, Hekimoğlu Trabzon’u ziyaret ederek, Başkan Celil Hekimoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve teknik direktör Osman Özköylü’ye başarı dileklerinde bulundular.

Ziyarette Başkan Celil Hekimoğlu, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen ve yönetim kurulunun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen de, “Ziyaretten dolayı mutluluk duyduk. Trabzonspor’da ve Trabzon’da amatöre değer verildiğinde neler yapılabildiğini bu tesisler gösterdi. Burada Trabzonspor’da da büyük görevler düşmektedir. Futbol elbette ki iddialı bir oyun. Trabzonspor’un da hedefi hep şampiyonluktur. Elbette hazır futbolcu değerlendirilmesi teknik karo tarafından yapılır. Ancak, Trabzon futbolunun ve Trabzonspor’un geleceği her zaman amatörü olmuştur. Zaman zaman yapılan transferlerde uyum sağlamayabilir. Varsayın ki 2 futbolcunun, 2 transferin olumsuz çıktığı anda harcanan paranın amatöre aktarılmasıyla, buradan elde edilecek kazanım, zararı karşılayacaktır. Bir yerde kaynak varsa o kaynağı çok iyi kullanmak gerekir. Bu yolda Trabzon futboluna, Trabzon camiasının spor aktivitelerine katkı sağlayan ve yöneticiliği zamanından beri çok beğendiğim sayın Celil Hekimoğlu’nu kutluyorum ve kendilerine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Ziyaret sonrası Başkan Celil Hekimoğlu ve Başkan Vekili Suat Hekimoğlu, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen ile yönetim kurulu üyelerine forma hediye etti.


Yorumlar (1)
Lazz 1 yıl önce
Ūmit Milli takimin oyuncusu Berat ve Halili alabilirsek mūtūş iş yapmiş oluruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@