Trabzonspor dengeyi yakaladı

Trabzonspor gelir gider dengesini sağladı.

Trabzonspor 13.11.2019, 08:31
Trabzonspor dengeyi yakaladı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulübün gelir ve gider tablosunu açıkladı.

Ağaoğlu, "Ürün satışı çok önemli ama futbolcu satışı daha da önemli. Trabzonspor daha önceleri transferde kaybeden bir takımdı. Şimdi öyle değil. Gayrimenkul işine girecek halimiz yok. Maden arayacak halimiz de yok. Trabzonspor'un gideri 250 milyon lira, geliri de 330 milyon lira" dedi..Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Semih Atik 2 yıl önce
Daha da iyi olacak. Hele bir şampiyon olalım yıllık gelir 500 milyon lirayı geçecek. Bakin o zaman durdurabilecekler mi bizi. Şampiyon olalım Trabzon'daki ve Anadolu'daki küskün taraftarlar da takip etmeye başlayacak. Reklâm sponsorluk, maç ve ürün satış gelirleri patlayacak. İstanbul bunun farkında olduğu için önümüzü kesmek için daha da küstahlaşacaklar. Özellikle Fb ekonomik olarak uçurumun eşiğinde. Bu sene de şampiyon olamazlar ise fb 'yı hiç te iyi şeyler beklemiyor. O yüzden yarış kızışdıkça Fb lehine Trabzon aleyhine hakem hataları daha da artacak. Sinyalleri şimdiden veriyorlar.

Bu sene o sene. Bunu Alanya maçında gördük. Alanya maçı bir dönüm maçıydı. O kadar sakatlığa ve hakemlere ve 10 kişi kalmamıza rağmen sahada verilen mucadele ortada. Şimdi birlik olma zamanı. Her maç bir koltuk bile boş kalmamalı. Çekirdek çılatmayı bırakıp hep bir ağızdan bağırma zamanı. Kombinesi olup maça gitmeyecekler için bir whatsap grubu kurulmalı. Ben istanbul dayım ve ayda bir oğlumla Trabzon'a maça geliyorum. Trabzon da oturup ta maça gitmemek, özellikle de kombinesi olup maça gitmemek ekmeğini yediğimiz suyunu içtiğimiz bize bu güçlü genleri veren coğrafyaya ihanet olur.
Haydi arkadaşlar. Mayısta Türkiye yi yakacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@