banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı'nın transferi konusunda açıklama

Asbaşkan Ahmet Çubukçu şuanda transfere kapalı olduklarını söyledi.

Trabzonspor 17.04.2017, 12:28 17.04.2017, 12:52
Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı'nın transferi konusunda açıklama

Trabzonspor Asbaşkan Çubukçu, ligin sonu yaklaştıkça transfer haberlerinin basında yer almasının doğal olduğunu ancak kendilerinin bu konuya değil, ligin geri kalan kısmına yoğunlaştıklarını kaydetti.


Takımda birçok oyuncuya transfer teklifi geldiğine yönelik haberlere ilişkin ise Çubukçu, "Bize gelen resmi bir öneri yok. Trabzonspor'un her oyuncusu değerlidir. İkinci yarının en başarılı takımının oyuncularına transfer tekliflerinin gelmesi normal olacaktır. Şu anda bizim bu konuda bir önceliğimiz yok. Gelecek sezon şampiyonluk  mücadelesi veren bir takım oluşturma gayretinde olduğumuzu söylemiştik. Bu yolda oyuncularımızla başarıya yürümek istiyoruz. Transfer konusuna şu anda kapalıyız." şeklinde konuştu.

Yusuf Yazıcı'nın Avrupa'nın önde gelen kulüpleri tarafından izlendiği şeklindeki haberlere değinen Çubukçu, "Yusuf, kendi bünyemizden çıkan Trabzonspor'a büyük katkılar sağlayacağına inandığımız bir oyuncu. 2022 yılına kadar da sözleşmesini uzattık. Uzun yıllar takıma fayda sağlayacaktır." dedi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Kaan 3 yıl önce
Bu Adamı Çok Haber Etmeye Başladınız . Sizin Sayenizde Bu Adamın Ya Performansı Dusecek Yada Şımarıp O da Bu Takımdan Gidecek . Bir Zamanlar Mehmet'e Selcuk'a Burak'a Yaptığınızı Yapıp İstanbul'a Kurban Etmeyin . 17 18 Yaşındaki Henüz Olgunluğa Erişmemiş Şehrimizin Çocuklarına Bu Kadar Haber Yapıp Şımartmayın . Bu Bizim Zararımıza .
@doğru 3 yıl önce
gece gündüz okay yokuşlu yusuf yazıcı haberleri yapıyorlar adamlar daha yeni sözleşme uzatmışken
x 5461 3 yıl önce
iyi oyunculari takimda tutmamiz lazim.genc oyunculardan kurulmamiz lazim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@