Trabzonspor'dan Şenol Güneş Kompleksi girişimi

Şenol Güneş Kompleksi için rapor hazırlanacak

Trabzonspor'dan Şenol Güneş Kompleksi girişimi
banner432

Trabzonspor yönetimi, Şenol Güneş Kompleksi’nde tespit edilen eksikleri gidermek için girişimlerde bulunacak.

Bordo-mavili yönetimin bu konuda detaylı bir çalışma yaptığı, araştırmalar neticesinde Şenol Güneş Kompleksi’nde tespit edilen eksiklerin giderilmesi noktasında TOKİ, Gençlik Spor ve Milli Emlak’a detaylı bir rapor sunacağı ve eksiklerin giderilmesini talep edeceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 00:45

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Bey
Ali Bey - 11 ay Önce

Stadyumun havadan daha güzel görüntü vermesi içinde bir çalışma yapdınlar, Ordunun Stadyumu daha bitmeden havadan Barnabeu Stadyumuna benzer görüntü vermeye başladı, Şehrin reklamı için bu şart aksini iddia eden varsa yorum yazsın

çok beklersin
çok beklersin @Ali Bey - 11 ay Önce

en kötü stadı bize verdiler, şekil şemal yapı hepsi en kötüsü stadlar içinde

ts_61
ts_61 - 11 ay Önce

Stadımız bence gayet güzel. Eksiklikler giderilirse daha da güzel olacak. Membranlardaki bordo mavi ışıklandırmalar unutulmamalı.

ercanaslan
ercanaslan - 11 ay Önce

Statlarımız tamalanmadan açılıyor ve eksiklikleri tamamlamak yıllar alıyor. Stadımız açılalı 1,5 yıl olsa da yolları hala bitmemiştir. Otoparktan yol a çıkış ışklarla sağlanamaz ama bizde sağlanmaya çalışıyor. Süratli bir tahliye ana yola üst geçit yollarla yapılır ancak bizde otoparktan çıkmak 1 saatte mümkün değil. Tuvaletlerde sensörler bozuk ve giderler kolay tıkanıyor. Mescitler ışıksız ve bakımsız. Batı tarafında apartman gibi 2-3 kat loca hiç şık durmuyor.Proje aşamasında da aynı yorumu yaptım ama projeyi standarda bağlamadan görücüye çıkarmazlar ki! Stat içerisinde sahayı gören bir restaurant olmalıydı. Sadece köfteci mantığı ile bu koca stadı kullanıyorum sanmak yanılgıdır. Akyazı tepesi yönünde karayoluna yürüyen insanlara inadına engel şeklinde sözümona yeşil alan yapılmış ve geçiş engellenmiştir. Vatandaş 10 metre yürüyüp sağda geçişin olacağı 7-8 metrelik daracık alana kadar yürür mü? HAYIR.Doğal olarak taraftar araçlarına ve yola giderken bu alanı çiğneyerek geçer. On binlerin önüne dikine yeşil alan yapılmaz ama kime söyleyeceksin ki!

banner393

banner426

banner463

banner441

banner462