Trabzonspor'dan Hamsik mesajı: O bir savaşçı!

Trabzonspor, Polonya karşısında başarılı bir performans gösteren yeni transferi çin mesaj yayınladı.

Trabzonspor 14.06.2021, 23:08
Trabzonspor'dan Hamsik mesajı: O bir savaşçı!

Trabzonspor'un yeni transferi ve Slovakya'nın kaptanı Marek hamsik, Polonya karşısından başarılı bir futbol oynadı ve takımının öne geçtiği golün de asistini yaptı.

EURO 2020 resmi sosyal medya hesabı da "Slovakya efsanesi Marek Hamšík için 127 uluslararası maça çıktı" mesajıyla beraber Hamsik'in fotoğrafını paylaştı.

Trabzonspor ise bu öesajı alıntılayarak "O Bir savaşçı.Tebrikler Marek Hamsik" mesajını paylaştı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
Volkan 2 ay önce
Polonya maçında temposu çok düşüktü, ikili mücadeleye hiç girmedi, takım savunmasına da maalesef katkısı yoktu. Umarım gerçek Hamsik bu değildir yoksa büyük hayal kırıklığı yaşarız. Hamsik izleyeyim derken Duda yı çok beğendim...
grafik 2 ay önce
Evet fizik kapasitesi düşük olduğu için önde oynattılar. Asıl mevkisi merkez ortasaha. O bölgeye yaklaştığında yetenekleri de ortaya çıkıyor. Çok iyi olacak Trabzon Sporda. Polonya Turnuvanın en fizikli takımıydı.
TRABZONLU DELİKANLI 2 ay önce
Adam mükemmel ayağa sahip. Hırs ve oyun zekası sosanın iki gömlek üstü...
Tursun 2 ay önce
yaşlı çirkin gözünün üstünde kaşı var birde övüyorsunuz yönetim kötü antrönör kötü kaleci penaltı kurtarmıyor berat yavaş baka ...bulamadim valla ne çok saçmalamışiz
Serko61 2 ay önce
Arkadaşlar yanlış anlamayın maçı seyrettim top ayağına geldimi on numara oynuyor fakat ben birtane top kaptığını görmedim bizde zaten herkes general, bunlara kim top kazanıp verecek ben o konuda endişeliyim..
Kadir 2 ay önce
Savaşcı lafı doğru değil, iyi topcu lakin maç oynanırken söyledim presten çok uazak sanki korkak oynuyor. Milli takımında böyle oynaya sana daha relax olur gibi geldi bana, yani ona hiç uymayan ifade savaşcı kelimesi.
Antigaz 2 ay önce
5 para etmez. Algı yapmayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@