7m


7m

hyundai

Trabzonspor'dan forma satışı rekoru

Trabzonspor geçirdiği müthiş geçen sezonda kulüp tarihinin rekoru kırıldı. Bordo mavili takıma gönül veren taraftarlar, bu sezon 220 bin adet forma satın aldı ve bu rakam ile kulüp tarihinin 192 bin olan rekoru kırıldı.

Trabzonspor 26.04.2022, 11:59
Trabzonspor'dan forma satışı rekoru

Trabzonspor her anlamda tarihi bir sezon geçiriyor... Abdullah Avcı ile öğrencileri sahada istatistikleri alt-üst ederken, 37 yıl sonra çifte mutluluğa koşuyor, taraftarlar da hem biletler hem de ürün satışlarına gösterdikleri müthiş ilgiyle fark yaratıyor. Statlar tam kapasite açıldıktan sonra Akyazı’da ortalama 35 bin kişiye oynayan Trabzonspor, forma satışında kulüp rekoru kırdı.

HEDEF 250 BİN

Takımın müthiş gidişatının ardından 220 bin adete ulaşılırken, daha önce 192 bin olan rekor geçildi. Bordo-Mavililer’in hedefi, 250 bin bandını yakalamak. Sadece formalar değil, TS Club mağazalarında satılan bayraklar başta olmak üzere diğer lisanslı ürünlere de ciddi ilgi var. Şampiyonluk formalarının ise önümüzdeki ay piyasa çıkması bekleniyor. Farklı tasarımlar üzerinde çalışma yapılırken, hazırlıklarda artık son aşmaya gelindiği öğrenildi. 


Yorumlar (2)
garip 4 hafta önce
sakaryada forma bulamadık
Erdem 4 hafta önce
İlla ki Konya yada fenev 4 hafta boyunca puan kaybedecektir ki hiç kaybetmeme ihtimalleri de düşük olsa da var. Ama biz bu işi bu hafta Antalyayı yenerek bitirelim. Tek hedefimiz Türkiye Kupası olarak kalmış olsun böylelikle. İzleme Komitemiz artık bu takımın geleceğini çizecek en büyük unsur. Onların başarısı ile orantılı şampiyon yada şampiyonluklarımız devam edecek inşAllah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@