banner491

Trabzonspor'dan Abdülkadir Parmak açıklaması

Trabzonspor milli takımda sakatlık yaşayan Abdülkadir Parmak hakkında açıklama yaptı

Trabzonspor'dan Abdülkadir Parmak açıklaması
banner492
banner432

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, A Milli takımın kampından sakatlığı nedeniyle ayrılan Abdulkadir Parmak’ın sağlık durumuyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Güven “Oyuncumuz Abdülkadir Parmak kasığındaki şikayet üzerine A Milli takım kadrosundan çıkartılmıştır. Sağlık ekibimiz tarafından yarın yapılacak tetkikler sonrası oyuncumuzun durumu netlik kazanacaktır” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 1 ay Önce

Trabzonsporun idmanında eksiklikler var kardeşim. Her ay iki sakatlik olur mu? Düzenli yanliş

Taraftar
Taraftar @Adem - 1 ay Önce

Biz bunu söylediğimizde bir grup cahil taraftar malesef olayı yanlış algılıyo sanki biz bu takımın düşmanıyız sanki biz sevmiyoruz ulan trabzonspor benim hayatım kaybettiğimiz maçlarda 1 hafta kendime gelemiyorum ama bize düşman gözüyle bakılıyor. Kardeşim bu takımın antreman programında büyük sıkıntı var nokta sağlık ekibinde olduğu gibi. Biz nezaman kurumlaşacağız nezaman işi ehline bırakacağız bilmiyorum Allah sonumuzu hayırlı etsin

Koksal
Koksal - 1 ay Önce

Allah Allah la ne oluyor bu takıma kimi metetseler sakatlık yaşıyo

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 ay Önce

Yarın mı? Niye bugün değil, sanki Trabzonda pazar günü hastaneler çalışmıyor. Trabzonsporda cahil doktorlar, cahil fizyoterapistler, cahil kondisyonerler ve cahil diyetisyenler oldukça hiçbir oyuncu iyileşemez.

Türker
Türker - 1 ay Önce

Artik cok net belli ki, antrenman sahamizda buyuk bir sikinti var. Yillardir sakatliktan kurtulamadi Trabzonspor... Mutlaka zemini uzman tarafindan kontrol edilmeli.

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 1 ay Önce

Trabzonsporda cahil doktorlar, cahil fizyoterapistler, cahil kondisyonerler ve cahil diyetisyenler oldukça hiçbir oyuncu iyileşemez.

banner441

banner472