banner526

banner533

banner535

Trabzonspor'dan Abdülkadir Parmak açıklaması

Trabzonspor milli takımda sakatlık yaşayan Abdülkadir Parmak hakkında açıklama yaptı

Trabzonspor 13.10.2019, 14:12
Trabzonspor'dan Abdülkadir Parmak açıklaması

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, A Milli takımın kampından sakatlığı nedeniyle ayrılan Abdulkadir Parmak’ın sağlık durumuyla ilgili olarak açıklama yaptı.

Güven “Oyuncumuz Abdülkadir Parmak kasığındaki şikayet üzerine A Milli takım kadrosundan çıkartılmıştır. Sağlık ekibimiz tarafından yarın yapılacak tetkikler sonrası oyuncumuzun durumu netlik kazanacaktır” dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Adem 11 ay önce
Trabzonsporun idmanında eksiklikler var kardeşim. Her ay iki sakatlik olur mu? Düzenli yanliş
Taraftar 11 ay önce
Biz bunu söylediğimizde bir grup cahil taraftar malesef olayı yanlış algılıyo sanki biz bu takımın düşmanıyız sanki biz sevmiyoruz ulan trabzonspor benim hayatım kaybettiğimiz maçlarda 1 hafta kendime gelemiyorum ama bize düşman gözüyle bakılıyor. Kardeşim bu takımın antreman programında büyük sıkıntı var nokta sağlık ekibinde olduğu gibi. Biz nezaman kurumlaşacağız nezaman işi ehline bırakacağız bilmiyorum Allah sonumuzu hayırlı etsin
Koksal 11 ay önce
Allah Allah la ne oluyor bu takıma kimi metetseler sakatlık yaşıyo
Trabzonsporlu 11 ay önce
Yarın mı? Niye bugün değil, sanki Trabzonda pazar günü hastaneler çalışmıyor. Trabzonsporda cahil doktorlar, cahil fizyoterapistler, cahil kondisyonerler ve cahil diyetisyenler oldukça hiçbir oyuncu iyileşemez.
Türker 11 ay önce
Artik cok net belli ki, antrenman sahamizda buyuk bir sikinti var. Yillardir sakatliktan kurtulamadi Trabzonspor... Mutlaka zemini uzman tarafindan kontrol edilmeli.
Trabzonsporlu 11 ay önce
Trabzonsporda cahil doktorlar, cahil fizyoterapistler, cahil kondisyonerler ve cahil diyetisyenler oldukça hiçbir oyuncu iyileşemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@