Trabzonspor'daki kriz sonrası başkan konuştu "Oyuncular haklı ama..."

Trabzonspor'da kriz sonrası başkandan açıklama geldi.

Trabzonspor 29.11.2017, 11:43
Trabzonspor'daki kriz sonrası başkan konuştu "Oyuncular haklı ama..."

Trabzonspor Basketbol takımında yaşanan maaş krizinin ardından oyuncular Karşıyaka deplesmanına gitmeme kararı almış ve sabah uçağına binmemişti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Abiş Hopikoğlu, sorunun çözüleceğini, maça çıkmama gibi bir durumun kesinlikle olmayacağını söyledi. Hopikoğlu, ”Yaşanan bazı sıkıntılar var ancak büyütülecek bir durum değil. Sadece son maaşlarında bir gecikme durumu oldu. Kulüpte her şeyi halletmeye çalışıyorum. Oyuncularımız çok kıymetli, ortada bir emek var ve kendi açılarından haklılar. Ancak oyuncuların alacaklarından dolayı maça çıkmama gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu problemi çözeceğiz ve maçımızı oynayacağız’ ifadelerini kullandı.

(Skor)

Yorumlar (2)
Takım taraftarı 3 yıl önce
Siz ne biçim insanlarsınız siz ne biçim başkan ve yöneticisiniz trabzonu dünya âleme rezil kepaze olduk sizde utanma yok bu durumun buraya geleceği belli ve önlem almıyorsunuz bir kasapa takımı bile sizden çok daha iyi bu futbol da ayni basket ayni hentbol tam fiyasko kapandı kaç yıldır böyle birte çıkıp utanmadan endişe edilecek birşey yok diyorsunuz bundan berbat daha ne olabilir
hakan 3 yıl önce
büyük başkan USTA sadece futbol takımının başkanı mıdır??? Vizyonu nedir???

Gelişmelerden Haberdar Olun

@