banner491

Trabzonspor'da radikal kararlar alınacak!

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, Altyapı konusunda radikal kararlar alınacağını söyledi.

Trabzonspor'da radikal kararlar alınacak!

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor, sahasında ağırladığı Kayserispor'u 4-2 mağlup etti. Karşılaşma sonrası Haber61 TVmikrofonlarına konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, altyapıdan gelen gençlerin saha içerisindeki performanslarına dikkat çekerek altyapıda radikal kararlar alınacağını söyledi.

Altyapıda radikal kararlar alacaklarını kaydeden Ağaoğlu, "Bölgedeki diğer kulüpler de bizim pilot takımımız. Hekimoğlu’nu tebrik ediyorum orada bizim o ligde bir takımımız olması gerekiyordu. Birinci ligde de pilot takım olarak kullanabileceğimiz bir takımımız var. Altyapı için iki gündür hocayla görüşmelerimiz devam ediyor. Maçtan önce de konuştuk. Altyapıda radikal kararlar alıp ve ciddi bir program uygulayacağız. Yönetim olarak bu konudaki kararımızı vereceğiz. İstanbul’da 1'inci ligdeki bir takım, Hekimoğlu, Of ve Yomra üzerinden gidip alt yapımızı daha canlı bir şekilde hayata geçirme düşüncemiz var. Abdülkadirler, Yusuflar, Uğurcanlar sürdürebilirsin diye. Sürdürülebilir bir başarı istiyorsanız bunun temeli Trabzonspor’un altyapısından geçiyor. Bundan asla taviz verme veya bu düşüncenin dışına çıkma gibi bir lüksümüz yok" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 14:23

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Armagan
Armagan - 8 ay Önce

Verin altyapıyı Hekimoğlu’na uçursun orayı

trabzonlu
trabzonlu - 8 ay Önce

yomranın olduğu yerde hekimoğlu olmaz yomra kalleşlik yapmıştır

Tarık Selim
Tarık Selim - 8 ay Önce

Ümraniye mi İstanbulspor mu 1. ligdeki pilot takımımız?

Fetih
Fetih - 8 ay Önce

Haber61 Trabzonspor altyapısında torpil tüm hızıyla devam ediyor. İlk önce bunu düzeltsinler. Sorun Ağaoğlu'na U10 takımında torpil dibine vurdular. Topa vurmaya çocuğu geçen hafta takıma alıp 2 yıldır o tesislere giden trabzonspor aşığı çocuklara başka takımlara gidin dediler. Ne olacak ben size diyeyim bu ayrım ve torpil yüzünden ileriki yıllarda bir çok çocuk başka takım tutacak. Trabzonspor hak yiyen kurum haline çevirdiler. Kusura bakmasınlar bir ebeveyn olarak Trabzonspora daha tek kuruş harcamam ve asla desteklemem. Şunu da iyi anlayın canım yansıdı için değil 8 yaşından 10 yaşına kadar haddinden fazla çocuğu oraya aldılar şimdi git diyorlar. O küçücük çocukların paikolojileri umurlarında olmuyor. Her gönderilen çocuk en sevdiği şeyden darbe alarak ağlayarak ayrılıyor o tesislerden. Ne güzel dimi biz Trabzonspor sevgisi aşılayalım birileri gelsin bu bilmem kimin çocuğu desin Trabzonspora alınsın diğerleri gönderilsin. İsim sayar size kimlerin çocukları oldukları için orada olduklarını. Ne seçmeye geldiler ne başka birşey. Babalarının adlarıyla geldiler. Gönderilen çocukların hiçbiri bir daha asla bu takımı tutmayacaklar. Yazıktır dedik dinletemedik. Ben o tesislerden ağlayarak hayalleri yıkılmış çocukları gördükten sonra haksızlığa adaletsizliğe hapsolmuş trabzonspor tutmaktan vazgeçtim. Başkaldırının devrimlerin Kazım'ın dediği trabzonspor olmaktan çıkalı çok olmuş yolu açık olsun benden ve gencecik çocuklardan ve onların hayallerinden uzak olsun.

trabzonlu
trabzonlu - 8 ay Önce

Altyapıyı Celil Hekimoğluna verin bakın neler olur adam işi biliyor gidin adamın tesisini görün adam her şeyde başarılarla dolu

haydar taflan
haydar taflan - 8 ay Önce

yomra of pilot olursa aynı 1461gibi süsran olur hekimoğlu birnumara olur

trabzonlu
trabzonlu - 8 ay Önce

1461 yollayın yomra ve ofa oynasın gelişsinler hekimoğlunda orda oynayaçak şimdilik oyuncu yok

SIRADAKİ HABER

banner441