7m


7m

hyundai

Trabzonspor'da Halkla İlişkiler ve Proje Geliştirme birimi kuruldu

Trabzonspor, taraftarlarla iletişimin daha sağlıklı yürütülebilmesi için yeni bir birim oluşturdu.

Trabzonspor 22.07.2018, 16:19
Trabzonspor'da Halkla İlişkiler ve Proje Geliştirme birimi kuruldu

Trabzonspor Kulübü'nden yeni kurulan Halkla İlişkiler ve Proje Geliştirme birimiyle ilgili duyuru yapıldı.

Trabzonspor Pazarlama ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyei Serdar Ekrem Şirin adına konuyla ilgili kulübün web sitesinden açıklama yapıldı.

Yeni kurulan birimin Pazartesi gününden itibaren faaliyete geçeceğini açıklayan Serdar Ekrem Şirin şöyle belirtti: "Kulübümüz bünyesinde oluşturulan Halkla İlişkiler ve Proje Geliştirme Birimi ile Pazartesi’nden itibaren taraftarlarımız bize rahatça ulaşıp, sorunlarını ve önerilerini aktarabilecektir. Taraftarlarımızla iletişimimizin daha sağlıklı yürütülebilmesi, soru ve beklentilerine daha doğru yanıt verilebilmesi adına kulübümüz bünyesinde Halkla İlişkiler ve Proje Geliştirme birimi oluşturuldu."

Yeni birimin Trabzonspor gibi camiası ile güçlü bağları olan bir kulüp için gecikmiş bir oluşum olduğuna dikkat çeken Şirin şu şekilde devam etti: “Kulübümüzde hem camia ile temas edeceğimiz etkinlikleri düzenleyecek; taraftarlarımızın kulübümüze ilişkin sorularına ve sorunlarına yanıt verebilecek; hem de taraftarlarımızdan gelen proje önerilerini değerlendirerek yönetime sunabilecek bir ekibe uzun süredir ihtiyaç vardı. Bu birimi nihayet hayata geçirdik. Ve bunu yeni bir istihdam yapmadan, farklı birimlerde, halihazırda çalışmakta olan mevcut personelimizi görevlendirerek yaptığımız için de ayrıca mutluyuz. Derdi Trabzonspor olan yüz binlerce taraftarımız var. Bu taraftarlarımız bizlere ulaşarak, sadece merak ettiklerini sormak değil; kulübümüze dair fikir, öneri ve projelerini paylaşmak da istiyorlar. Bu birim, bu ilişkileri koordine etmede kilit bir rol oynayacak. Taraftar ve kulüp arasında bir köprü olacak.” 


Yorumlar (1)
zafer 4 yıl önce
"CAGDAS VE YENILIKCI BASKAN " AHMET AGAOGLU" BASKANIM BORCLAR KONUSUNDA EFASANE BASKANIMIZ "SAMIL EKINCI" NIN DEGERLI FIKIRLERINE DANISILSA EMINIM COK FAYDALI OLUR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@