banner556

Trabzonspor'da 3 isme zam

Trabzonspor’da, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır ve Abdulkadir Parmak’ın ücretlerinde iyileştirmeye gidiliyor.

Trabzonspor 10.12.2020, 08:53
Trabzonspor'da 3 isme zam

Takımın yerli yıldızlarının en az yabancılar kadar maaş alması gerektiğini düşünen Trabzonspor yönetimi, düğmeye basıyor. Transferin gözdeleri Uğurcan ve Ömür’ün yanı sıra Parmak’a da ciddi zam yapılması planlanıyor.

Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi, göreve ilk geldikleri günden beri takım içinde maaş standardı oluşturmaya çalışırken, hedefe büyük ölçüde ulaşıldı. Toplam kadro maliyetini de 15-16 milyon Euro seviyelerine çeken, buna rağmen önceki iki sezonda zirve mücadelesinden hiç kopmayan Bordo-Mavililer’de, önemli bir operasyona daha imza atılıyor... Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür ve Abdulkadir Parmak gibi Trabzonspor’un altyapı patentli yerli yıldızları, artık maaş olarak yabancıların gerisinde kalmayacak. Yıllık ücret bakımından takım içi adaleti tam anlamıyla sağlamayı hedefleyen Karadeniz ekibinin kurmayları, 3 oyuncuyla temasta.

Bu ikiliye aynı tarife

Buna göre 2025’e kadar kontratı bulunan ve şu anda 3.5 milyon TL alan Uğurcan’ın senelik ücretinin güncel kur üzerinden 9 milyon TL seviyelerine çekilmesi bekleniyor. Transferin bir diğer gözdesi Abdülkadir Ömür’e de aynı tarife uygulanacak. Avrupa kulüplerinin radarındaki yıldızın kontratı 2025’e tamamlanıp, yıllık maaşı Uğurcan Çakır ile aynı olacak. 

En çok kazananlar...

Ağaoğlu’nun, “A Milli Takım’a çağrılmasını beklerdim. Özellikle geçen sezon müthiş oynadı ve sürekli üstüne koyarak devam ediyor” dediği Abdulkadir Parmak’ın da 3.5 milyon TL olan ücretinin 5 milyon TL şeklinde yenilenmesi planlanıyor. Mevcut kadroda en çok kazanan isim 1.5 milyon Euro ile Nwakaeme olurken, onu yeni transfer Vitor Hugo (1 milyon 350 bin Euro), Benik Afobe (1.3 milyon Euro), Djaniny (1.3 milyon Euro) ve Diabate (1 milyon Euro) takip ediyor.

Yorumlar (14)
Orhan 2 ay önce
Afobe, Djaniny, Diabete ücret olarak Abdülkadirlerin ve Uğurcanın 3 katını alıyorlar, ama bu taraftar yine de Abdülkadire, Uğurcana kızacak. Cahil toplumuz.
Sotkalı 2 ay önce
Yusuf sarı yada yapın zam yoksa istanbul takımları kamp kurdu Trabzona alır götürüler bak.Onu izlerken resitallerine doyamıyoruz.Taaa adam yokluğunudan!!! ne hekimoğlunda ne bölgede ne ülkede yurtdişlarından Dünya klüplerinin elinden kaptık ya
Ahmet Can 2 ay önce
Birader Yusuf Sarı tavuğuna kışt mı dedi. Onun oynamadığınin farkında mısın. Tamam bende çok sevmiyorum futbolunu ancak şu andaki takımda da oynar yani. Nasıl geçen sene istemediğimiz of parmak bu sene yokluk ta kıymete bindiyse. Bilalin diabete nin oynadığı bu takım da hayli hayli oynar.
Iio 2 ay önce
Sahada dolaş..trilyon kazan.
şaadar 2 ay önce
sende dolaş sende kazan gardaş. yiyorsa.
borabay 2 ay önce
PARMAK Bunların içinde takıma en fazla katkı veren oyuncu, Onun ayarında bir yabancı alsan en az yıllık 2 milyon ödersin. Ama o bizim uşakya vur kafasına.
TS 2 ay önce
parmak ne oynamış da parası artıyor. önce sahada saklanmayı bıraksın!
Kemal 2 ay önce
Nwakame ne oynadı da 14 milyon lira alıyor yıllık. Morali bozuk ya oynayamıyor
bayburtlu 2 ay önce
Bizim yönetimde bir alem futbolcular kötü oynadıkça aldıkları para artıyor. Pandemi başladıktan bu tarafa takımda bir tane iyi oynayan gösterin. Yok ama...
Oktay 2 ay önce
Kulubün Paralarını Iskarta Yabancılara Kaptıracağınıza,bizim Cocuklar kazansın.Birde Kulüp Personeline'de Zam yapın,onlarda Insan,Emekçi.
Serko61 2 ay önce
Vay be takım böyle batıyor demek birsürü faydasız transfere bütçenin yüzde doksanıni ver ,asıl işi götürenlere asgari ücret, sorhlottan gelen para bu çöplere gitti, üstünede borçlandık..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@