"Trabzonspor büyük maçlarda büyük oynar"

Haluk Şahin önemli açıklamalarda bulundu.

"Trabzonspor büyük maçlarda büyük oynar"
banner432

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, bordo-mavililerin büyük maçlarda büyük oynadığını belirterek, Fenerbahçe maçını kazanıp ligdeki gerçek güçlerini ortaya koyacaklarını söyledi. 

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, takım hakkında açıklamalarda bulundu. Şahin, 4-0 kazandıkları Galatasaray maçının ardından taraftarların büyük bir yanılgı içine düştüğünü belirterek, "Trabzonspor bu yıl birinci olur, beşinci olur. Bu yıl bu sıkıntılara katlanmamız gerekiyordu. Önümüzdeki yıllarda ekonomiyi düzelterek, hem hedefe koşalım hemde altyapıdan oyuncu çıkartalım. Dışarıdan aldıklarımızla kaynaştıralım. Güzel bir harmanlama yapıp iyi bir takım çıkartalım" diye konuştu. 

"ONUR VE BURAK KONUSUNDA ALDIĞIMIZ KARARA SAHİP ÇIKILMALI"

Kadro dışı bırakılan oyuncular Onur ve Burak Yılmaz hakkında yönetim kurulunun aldığı karara sahip çıkılması gerektiğini söyleyen Şahin, "Delegelerimiz bize güvenmiş ve bizi yönetici seçtiler. Yönetimde bir karar aldı. Aldığımız bu karar yönetim kurulu kararı ile toplu olarak alınmıştır. Bu karara saygı duyulması gerekiyor. Bu konuyu da fazla uzatıp sürece daha fazla zarar verilmemesi gerekiyor. Onlarda bizim sözleşmeli oyuncularımız, bizim oyuncularımız o yüzden herkes bu karara saygı duysun" ifadelerini kullandı 

"TRABZONSPOR BÜYÜK MAÇLARDA BÜYÜK OYNAR"

Haluk Şahin, Trabzonspor'un büyük maçlarda büyük oynadığını belirterek, "Yenersin, yenilirsin ama Trabzonspor kalıcıdır. Olabilecek her sonuçta taraftarlarımız takımlarına sahip çıksın. Çünkü bu kulüp bizim kulübümüzdür. Büyük maçlarda büyük oynarız, hiç kimse paniğe kapılmasın, taraftarlarımızın tüm desteğini takımımıza verecektir ve sonunda gülen Trabzonspor olacaktır. Fenerbahçe maçını kazanıp ligdeki gerçek gücümüzü göstereceğiz" şeklinde konuştu. 

"ÜNAL HOCAYA İNANIYORUZ"

Malatyaspor maçını hep beraber izlediklerini belirten Şahin, "3-4 tane gol pozisyonumuz var. Olsaydı Ünal hocayı göklere çıkartacaktık. Galatasaray maçından sonra en büyük hoca Ünal hoca, bunları yapmayalım. Ünal hocanın idmanlarını olsun, Slovenya'da gerçekleştirdiği kamp olsun, yakından izledim. Olumsuzluklara rağmen çok iyi bir kamp ve çalışma döneme geçirdik. Galatasaray maçında iyi hoca Malatyaspor maçında kötü hoca. Ünal hoca dersine çalışmış iyi bir arkadaşımızdır. İnanıyorum başaracaktır" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 15:20

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taka61
Taka61 - 7 ay Önce

Trabzonspor busene safralarından kurtulmalı alabilecek oldugu dereceyi alıp şimdiden yapılanmalı

doğan yıldız
doğan yıldız - 7 ay Önce

sanırım ünal hocanın son maçı olacak. inşAllah yanılırım..

Kazım fener
Kazım fener - 7 ay Önce

Son yedi yılda trabzonda bizi kaç kere yendiniz ? Kaç gol attınız bize ? Yarın hakem ali palabıyık olarak açıklanacak o zaman napacaksınız ? Biz masada da birlik oluruz siz ise ne masada ne sahada ne de mahallenizde kendinizle birlik olamazsınız sonuç 7 yıldır trabzonda yenilmeyen fener yine YENİLMEZ :)

Güven
Güven - 7 ay Önce

Yönetim Ünal hocaya inanir ama taraftarin inanci kalmamistir sabrida kalmamistir her saniye Trabzonspor kan kaybediyor bu caylak hoca yüzünden bu gün olmasa yarin defolacak arkasina bakmadan

Kadir Aydın
Kadir Aydın - 7 ay Önce

Ünal hocaya sonuna kadar destek verilmeli. Trabzonsporun sorunu hoca değil, bazı futbolcuların kendini üstün görmesi ve aldığı fahiş ücretlere rağmen takımı sabote etmeleriydi, onlar da temizleniyor şükür.

Ahmet Kücük
Ahmet Kücük - 7 ay Önce

Ünal hocam bu maci rahat alacak

Akçaabatlı
Akçaabatlı - 7 ay Önce

Ünal iyi bir kişilik olabilir ama kesinlikle iyi bir hoca değil hangi başarısı var tecrübesi yok neyi başarmış kimseyi kandırmayın takım demek istikrar demek ünalda bu yok

osman bostan
osman bostan - 7 ay Önce

büyük hoca oyuncuyu kadro dışı bırakan değil kazanandır.burak ve onur kazanılmalıydı bursa malatya ve fener iki büyük silah ünal yüzünden yok bakalım nasıl yeneceğiz.


SIRADAKİ HABER

banner393