"Trabzonspor bu değil"

Yanal takımının çok daha iyi işler başarabileceğine inanıyor

"Trabzonspor bu değil"
Avrupa yolunda en kritik virajlardan birini kayıpsız dönen ve rakibi Antalyaspor’u deplasmanda 3 gol atıp deviren Trabzonspor’da yüzler gülüyor, teknik direktör Ersun Yanal ise gelecek için daha iddialı konuşuyor. Bordo-Mavili takımı ikinci yarıda ayağa kaldıran ve 12 maçta 29 puan getiren başarılı hoca, “Kazanılan maçlardan sonra oyuncuların gözlerindeki o ışığı görmek beni çok mutlu
ediyor. Hedefimiz, sezon sonuna kadar evimizdeki tüm karşılaşmaları 40 bin taraftara oynamak. Bunu iyi futbol ile sağlayabiliriz. Oyuncular da farkında. Trabzonspor bu değil, çok daha iyi işler yapacağız, çok daha gelişeceğiz. Taraftar ve camia bizi yolun başında görsün” dedi.

‘Mutluyum çünkü...’

Gelinen noktadan kesinlikle mutlu olduğunu da ekleyen Yanal, “Mutluyum çünkü oyun sevindiriyor. Futbolcularımın çabası isteği mutlu ediyor” yorumunu yaptı. Kalan 6 maçı da değerlendiren Ersun hoca, “Kesinlikle hesap yapmıyoruz kalan periyot için. Bu takım böyle devam ederse her maçı kazanır. Yeter ki böyle oynayalım. O yüzden hesaba gerek yok. Bizim amacımız, iyi oynamak ve yapabileceğimizin en iyisini ortaya koymak. Zaten taraftar da bunu bekliyor” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
araklıhasan
araklıhasan - 3 yıl Önce

stadyumun kapasitesi deplasman tribünü ve güvenlik nedeniyle boş bırakılan yerler sayılmazsa maalesef 35 bin kişi. 40 bin ya da 41461 kişiyi boşa telaffüz etmeyin

memati
memati - 3 yıl Önce

ulan şu hocayı bile beğenmeyenler var! Soruyorum size siz gerçekten Trabzonspor'lu musunuz? Yoksa menfaat gözeten soytarılar mı?

aslan1461
aslan1461 - 3 yıl Önce

sana güveniyoruz hocam insAllah daha iyi olacagiz düsmanlar catlasin.

Fatih Aydın
Fatih Aydın - 3 yıl Önce

Tarihine ve de misyonuna baktığımızda evet Trabzonspor bu değil ama takım yavaş yavaş tarihine ve misyonuna uygun oynamaya başladı.Ersun Hoca bunun farkındaysa biz Trabzonspor sevdalılarına düşen Hocaya güvenmek ve desteklemek.Trabzonspor olması gereken gibi olacaksa bunu şu an için Ersun Hoca'dan başkasının yapabileceğini düşünmüyorum.

ayhan
ayhan - 3 yıl Önce

Her maç en az 30 bin e oynasın zaten yeter. Gelecek sezonu şimdiden iple çekiyorum. Gurbette yaşaşan taraftarlar için ise yönetim kolaylıklar üretmeli.

kadir
kadir - 3 yıl Önce

sana hep güvendik( futboldan anlamayan taraftarlar hariç). sen de bizi utandırmadin..adamsın hocam.

SIRADAKİ HABER

banner513