7m

7m

hyundai

Trabzonspor Beşiktaş maçı hakemi Zorbay Küçük hakkında flaş iddia

Trabzonspor Beşiktaş maçında yaptığı hata nedeniyle eleştirilen hakem Zorbay Küçük'e artık maç verilmeyeceği iddia edildi.

Trabzonspor 04.04.2022, 08:45 04.04.2022, 08:51
Trabzonspor Beşiktaş maçı hakemi Zorbay Küçük hakkında flaş iddia

Trabzonspor - Beşiktaş maçındaki skandal kararı nedeniyle spor kamuoyu ve hakem yorumcularının tepkisi alan FIFA kokartlı Zorbay Küçük sezonu kapattı!

Trabzon’da oynanan mücadelenin ikinci yarısında Hüseyin Türkmen’in Uğurcan Çakır’a verdiği geri pas sonrası düdük çalmasına rağmen atışı yanlış yerden kullandıran Zorbak Küçük, MHK’nın da tepkisini aldı.

Kuralı yanlış uygulayınca…

Mücadele sonrası kurala uymadığı hakem yorumcuları tarafından dile getirilen ve tepki alan FIFA kokartlı genç hakemin kızağa çekileceği öğrenildi.

Gündoğdu küplere bindi

MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu’nun, hata sonrası adeta küplere bindiği ve yakın çevresiyle gece geç saatlerde yaptığı görüşmelerde de bu rahatsızlığını dile getirdiği ileri sürülüyor.

MHK’nın bugün ve yarın kulüplerden gelecek olası itirazı bekleyeceği, itiraz dilekçesi gelmese daha Zorbay Küçük’ü sezonun geri kalan kısmında görevlendirmeyeceği ifade ediliyor.

Daha önce de tartışılmıştı

Bu sezon MHK’nın gözde isimlerinden olan Küçük, daha önce de futbolcularla saha içinde yaşadığı diyaloglar nedeniyle eleştirilerin odak noktasına oturmuş ancak MHK tarafından düzenli olarak görevlendirilmeye devam etmişti.

Fanatik


Yorumlar (3)
? 2 ay önce
bu maçın hakemi değildi.....
COVANNİ 2 ay önce
AÇIK VE NET MAÇI KALDIRAMADI.
Özgür ata 2 ay önce
Aynı hatayı ts’a karşı yapsaydı sesleri çıkmazdı ama. Ne çok düşmanın var be şanlı TS

Gelişmelerden Haberdar Olun

@