banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor Beşiktaş karşılaşması yarıda kaldı

Hentbol Süper Ligi'nin 13. haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş Mogaz maçı kötü tezahürat nedeniyle yarım kaldı.   Karşılaşmanın 43. dakikasında kötü tezahürat sebebiyle önce uzun süre anons yapıldı ancak taraftarlar küfürlü tezahüratlarına devam edinc

Trabzonspor 12.12.2015, 19:40
Trabzonspor Beşiktaş karşılaşması yarıda kaldı
Hentbol Süper Ligi'nin 13. haftasında oynanan Trabzonspor-Beşiktaş Mogaz maçı kötü tezahürat nedeniyle yarım kaldı.
 
Karşılaşmanın 43. dakikasında kötü tezahürat sebebiyle önce uzun süre anons yapıldı ancak taraftarlar küfürlü tezahüratlarına devam edince karşılaşmanın hakemleri soyunma odasına gitme kararı aldı.
566c39b667b0a946ccd9aeeb.jpg
Soyunma odalarına dönen hakemler içeride karşılaşmaya devam edilip edilmemesi konusunda bir toplantı gerçekleştirdi. Alınan karar doğrultusunda mücadelenin kalan dakikalarında taraftarların salon dışına alınmasına ve karşılaşmanın seyircisiz olarak oynanmasına karar verildi.
 
Verilen 20 dakikalık aranın ardından hakemlerin geri gelmesiyle birlikte mücadeleye kaldığı yerden devam edildi. Beşiktaş Mogaz 19 Mayıs Salonu'ndaki karşılaşmada Trabzonspor'u 28-31 mağlup etti.

 

Yorumlar (1)
efeosman 5 yıl önce
Ah Trabzon ah bu nasıl bir zihniyet bu nasıl bir toplum bu kadar mı yozlaşir.daha öncede yazdım bu sözüm ona taraftar gruplarını spor müsabakalarında men edeceksin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@