7m


7m

hyundai

Trabzonspor bayraklarının ipini kesen doktordan açıklama! "Bana saldıranlardan daha Trabzonsporlu'yum"

İş yerine izinsiz asıldığı iddia edilen Trabzonspor bayraklarının ipini kesen doktordan açıklama. "Ben sosyal medyadan bana saldıranlardan daha değerli bir Trabzonsporlu olduğumu iddia ediyorum"

Trabzonspor 26.03.2022, 17:36 26.03.2022, 17:48

Trabzon'da dün akşam saatlerinde iş yerinin dış cephesine kendisinden izin alınmadan asıldığını iddia ettiği Trabzonspor bayraklarının ipini kestiği anlara ait görüntülerin sosyal medyada yayılması ile eleştirilerin hedefi olan Op. Dr. Ercan Yavuz, "Ben sosyal medyadan bana saldıranlardan daha değerli bir Trabzonsporlu olduğumu iddia ediyorum." dedi.

Yavuz, Atatürk Alanı'ndaki kliniğinde düzenlediği basın toplantısında, kendileri açısından basit bir insani ve kişisel özgürlük hakkı olarak gördükleri konunun, sosyal medya ağırlıklı ciddi bir linç kampanyasına dönüştüğünü söyledi.

Böyle bir kampanyanın zaman içerisinde istenmeyen sonuçlar doğurabileceğine dikkati çeken Yavuz, "Bana, aileme, iş yerime, Trabzon'a ve Trabzonspor'a belki de zarar vereceği endişesi ile böyle bir bilgilendirme toplantısı yapmayı gerek gördüm." dedi.

Yavuz, gerçekleşen olayın ne bayrakla ne Trabzonspor'la ne de Trabzonspor bayrağı ile alakalı bir olay olmadığının altını çizerek, şöyle devam etti:

"Çıkış saatinde binanın dış cephesinde asılmış bazı bayraklar olduğunu gördüm. İzin almalarının ve haber vermelerinin gerekli olup olmadığını ısrarla belirttiğimde, 'Biz böyle bir şey yapmıyoruz, izin de almıyoruz, size de sormadık, istediğiniz şekilde şikayet edebilirsiniz ya da davranabilirsiniz. Biz bunları buraya astık, asıyoruz, asacağız.' diye söylediler çünkü devam ediyordu olay. Ben, eğer izin isterlerse kesinlikle izin vereceğimi ama izin istenmediği sürece bu eylemi durdurmalarını söyledim ama buna da yanaşmadılar ve cevapları son derece kaba, kibarlıktan noksan, nezaketsiz, sevimsizdi ve bu üslup sonrası gerçekleşen olay kameralara yansıdı. Olayın Trabzonspor'la bir ilgisi yok, Trabzon'la da bir ilgisi yok."

Trabzonlu olduğunu vurgulayan Yavuz, "Trabzonsporluyum, 13 bin 35 numaralı kongre üyesiyim. Benim Trabzon'la, Trabzonsporlulukla ilişkili ancak belki takdir edilecek bir yanım olabilir, eleştirilecek bir yanım hele de sosyal medyada kaba ve zalimane eleştirilerin konusu olabilecek bir yanım kesinlikle yok." diye konuştu.

"Ben sosyal medyadan bana saldıranlardan daha değerli bir Trabzonsporlu olduğumu iddia ediyorum" ifadelerini kullanan Yavuz, şunları kaydetti:

"Belki şuna denk geldi, Trabzonspor'un neşeli bir döneminde bizim kişilik haklarımızdan ya da mülkiyet haklarımızdan söz etmek belki biraz lüks olmuş oldu. Bu da bizim için bir talihsizlik oldu. Trabzonspor bu şehrin takımı, bu neşe inşallah devam edecek, Trabzonspor yakın zamanda inşallah mutlu sona ulaşacak ve ben inanıyorum ki bana saldıranlardan, bu işletmeye saldıranlardan, hakaret edenlerden, tehdit edenlerden, aileme, evime varıncaya kadar tehdit telefonları ve mesajları paylaşanlardan daha fazla sevineceğim, daha fazla coşku içerisinde olacağım."

Trabzonspor bayraklarının ipini kesen doktordan açıklama! "Bana saldıranlardan daha Trabzonsporlu'yum"

Trabzonspor bayraklarının ipini kesen doktordan açıklama! "Bana saldıranlardan daha Trabzonsporlu'yum"


Yorumlar (45)
NORMAL BİRİ 3 ay önce
TRABZONSPOR'luysan izne gerek göremeden bunu kabullenip böyle izin Egosuna girmemeliydin
Akçaabatlıselçuk 3 ay önce
MUstafa ya soözüm :adam normal değil DİYOR üyeyim nerenle okyorsun açıklamayı ,önce bir okuda konuş ,gözlükleri ve ön yargını AT
Mustafa 3 ay önce
Trabzonspor olunca ne oluyor herkes sevmek zorundamı sporu futbolu. Yabazlık tam gaz sınır tanımıyor.
tolu61 3 ay önce
Trabzon kongre üyesi trabzonspor bayragindan rahatsiz olmaz yok mülkmüs yok izinmis gececeksiniz bunlari bayragi asarken gördüyseniz bir ucundan da siz tutacaksiniz
kemal 3 ay önce
istifa etsin gitsin lazım değil bizlere
? 3 ay önce
kimse kusura bakmasın.... adam yerden göğe kadar haklı imiş.....herşeyi heriflikle kabadayılıkla halletmeye hasta bizim millet......ne olurdu adamdam izin istenseydi.....çokmu zordu MÜSAADE EDERSENİZ BAYRAK ASMAK İSTİYORUZ demek...?????
Gerçek TRABZONSPOR'lu 3 ay önce
(Ts ve ? ) adamı yalnız bırakmışsınız gidip bayrakları beraber kesseydiniz. bu şahıs resmen Ajite yapıyor inanmayın.
Ts 3 ay önce
Adam gayet makul bir şekilde açıklamış, konuyu büyütmenin anlamı yok.
oflidu 3 ay önce
adamlar artvınde yusufelınde dev bayrak acıyolar kımse indirtemiyor sen trabzon merkeze o bayragı ındırıyrosun yanlış yaptın doktor efendı farkına vardın sımdı duzeltmeye calsıyrosun ama bosa laf etme o bayrak indimi ordan ..... bittti sen tarıhe şampiyonluğa kosrken tranzonda ts nın bayragını indirmiş bir dam ( kongre üyesi ) olarak gececeksin
bir taraftar 3 ay önce
ellerin titremedimi .sana yazıklar olsun.trabzonsporlular bunu unutmaz.
türbedar 3 ay önce
Allah ini seversen unutma,mafyamisinizi mubarek
ANALİZ 3 ay önce
sana o şekl cvp vermeleri de yanliş ama sen okuus doktor olmussun yanı bılgılı birisin neden o anda acıpta beeldıye amırıen şikayet etmedin sen cahil birisimisın gün görmüş okumussun ne demek ts nın bayragını ındırmek o bizim kutsalımızdır sen kongre üyesiyim diyosun bunu nasıl anlayamassın ?bence anladında şimdi düzeltmeye calısıyrosun yazık sana
oflidu 3 ay önce
mülkiyet hakkı konusunad haklı olabılırsın,fakatt konu ts olunca orada dur,bizler trabzonda bu bayraga turkiye bayragından daha da onem verdıgımızı sen bılmıyorusun sen bu hareketı türk bayragına yapabılırmısin? yapamassın,sen bir cuval inciri berbat ettin şimdi de toplam çabasındasınn yok öyle bir dunya kendini rezıl ettin ne gerek vardıkı buna yok kongre üresıymış yok o yok bu sen tslı olsan bunu yapmassın kardesim senın kafanda başka seyler var senın baskasıyla sorunun varsa git onu onla hallet ts yi alet etme yalandanda kıvırtma bal gibide ts nın bayragını ındırdın bu kadar net kıvırtma şimdi ne hakkından bahsediyosun
bos 3 ay önce
Bos Konusma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@