Trabzonspor basketbolda harekete geçiyor

Trabzonsporlu yönetici Yusuf Hayırlıoğlu basketbol okulu için kayıtların başladığını duyurdu

Trabzonspor 22.06.2021, 14:15
Trabzonspor basketbolda harekete geçiyor

Trabzonspor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Hayırlıoğlu, kulübe bağlı basketbol okulu faaliyetlerinin 28 Haziran 2021 tarihinde başlayacağını açıkladı.

Basketbol okulu için kayıtların başladığını belirten Hayırlıoğlu, “Geçtiğimiz yıl tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle ara verdiğimiz basketbol okulu faaliyetlerine yeniden başlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Basketbol okulu için kayıtlarımız TS Club Mağazalarında ve Hayri Gür Spor Salonu’nda bulunan basketbol ofisimizde tüm hızıyla devam ediyor. Okula 6-16 yaşları arasındaki kız ve erkek çocuklar kayıt yaptırabilir” dedi.

Basketbol okulunun Ağustos ayı sonuna kadar devam edeceğini ifade eden Hayırlıoğlu, “Sporcularımız, Hayri Gür Spor Salonu'nda haftada üç gün yapılacak antrenmanlara kulübümüz tarafından organize edilen servislerle belirlenen saat ve güzergah üzerinden ulaşımlarını sağlayabilecekler. Ayrıca faaliyetlerin bitimiyle birlikte teknik heyetimiz tarafından başarılı bulunanlar kulübümüzün altyapısına dahil edilecek” diye konuştu.

basketTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Edgar 2 ay önce
Acil basketbol takımı kurun! Biz spor kulübüyüz!
Ercan Arslan 2 ay önce
İnşAllah başarılı olursunuz ancak Lise bazında bir organize olmaz ve ilgi olmazsa yürümez bu iş. İzmir ve Bursa’da basketbolda ekol olmuş liseler var Onlar var diye Bursa ve İzmir İST u hep zorlar. Basketbolu öne çıkaran ve önemli girişimleri olan Liseler olmasa ne Efes olurdu ne diğer takımlar ! Spor lisesi, Anadolu Liseleri ni teşvik edip gençleri yönlendirmek önemli. Potası olmayan mahalle çocuklarının kulüp altyapısına gidip gelişmesi mucize gibi bir şey olur ancak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@