Trabzonspor Basketbol takımı destek istiyor

Trabzonspor Basketbol takımından duyuru.

Trabzonspor Basketbol takımı destek istiyor

Advertisement Advertisement

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Basektbol takımı yaptığı duyuru ile camiadan yardım beklediğini bildirdi.


Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Yabancı oyuncularımızın geçtiğimiz hafta Eskişehir Basket ile oynadığımız karşılaşmaya çıkmamaları ile başlayan, hem Türk basketbolunu hem de Trabzonspor camiasını derinden etkileyen olayların çözümü noktasında kulüp olarak yoğun bir çalışma çaba sarf ettiğimizin bilinmesini isteriz.

Trabzonspor camiası gibi, basketbol ailesi ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin imajına da yakışmayan bu tablonun bir an önce ortadan kaldırılması gerekiyor. O nedenle her takımın yaşayabileceği maddi sorunların kulübümüzde artık zirve noktasına çıkmasından kaynaklanan bu olağanüstü durumun çözümü yine maddiyata dayanmaktadır.

Bu noktada kulübümüz ve yönetim kurulumuz, elinden gelen gayreti fazlasıyla göstermektedir ancak bugün itibarı ile camiamızın desteğine ihtiyacımız vardır. Trabzonspor’a gönül vermiş işadamı, siyasetçi, bürokrat ve taraftarlarımızın desteği ile bu sorunu aşabileceğimiz gerçeği artık göz ardı edilemeyecek bir hal almıştır.

Bu yakışıksız imajın ortadan kaldırılması için bütün Trabzonspor camiasını zaman kaybetmeden, bugün itibarı ile yanımızda görmek istiyoruz.

Ve eminiz ki, birlik ve bütünlüğü sayesinde Anadolu devrimini gerçekleştirerek Türkiye’de yeni bir devir başlatan Trabzonspor camiası bu durum karşısında da sessiz kalmayacaktır ve bu sorunu el birliği ile aşacağız.

Trabzonspor camiasının ve kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
of
of - 1 yıl Önce

Futbol takimini idare edemiyoruz birde basketbol eksikti?Kapatin gitsin.

LA-ZO
LA-ZO @of - 1 yıl Önce

TRABZONSPOR FUTBOL KULÜBÜ VARKEN BASKETBOLDAN BANANE.....

sedat
sedat - 1 yıl Önce

verin paralarida transferde milyon eurolari carcur etsinler

Takım taraftarı
Takım taraftarı - 1 yıl Önce

Kaç yıldır aynı senaryo bırakın boş konuşmayı hatta bu yıl bile üç sefer oldu neden önlemini önceden almıyorsun o maçı kazansan nerdeyse ligde kalmayı garantilemeyeceksin insan biraz olsun utanir

Nadi
Nadi - 1 yıl Önce

Cocuklugumdan beri önceleri radyodan dinledigim simdilerde maclarini iple cektigim istanbulun 3 büyüklerinin medyanin onlarin arkasandi oldugu kücük takimlarin oyuncularinin 3 büyükleri tuttugunu düsünerek bütün takimlarin trabzonspora karsi daha fazla mücadele ettigini düsünerek bügüne kadar bizlere sayisiz sampiyonluk yasatan hep zirve hedefi olan ve cogu kez zirveye oynayan bizlere bu sevinci yasatan trabzonspora verecegim para helal olsun..bir taraftar olarak bunu vazife olarak görüyorum..külüpten hesap numarasini rica ederim!!

Ozgur ata
Ozgur ata - 1 yıl Önce

Trabzonspor isminin surekli dayak yenilen bir kulvarda olmasi yeterince aci veriyor. Zaten para yok, kapatin ve futbola odaklanin artik

banner426

banner204