Trabzonspor Basketbol takımı destek istiyor

Trabzonspor Basketbol takımından duyuru.

Trabzonspor 17.04.2018, 17:02
Trabzonspor Basketbol takımı destek istiyor

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Basektbol takımı yaptığı duyuru ile camiadan yardım beklediğini bildirdi.


Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Yabancı oyuncularımızın geçtiğimiz hafta Eskişehir Basket ile oynadığımız karşılaşmaya çıkmamaları ile başlayan, hem Türk basketbolunu hem de Trabzonspor camiasını derinden etkileyen olayların çözümü noktasında kulüp olarak yoğun bir çalışma çaba sarf ettiğimizin bilinmesini isteriz.

Trabzonspor camiası gibi, basketbol ailesi ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin imajına da yakışmayan bu tablonun bir an önce ortadan kaldırılması gerekiyor. O nedenle her takımın yaşayabileceği maddi sorunların kulübümüzde artık zirve noktasına çıkmasından kaynaklanan bu olağanüstü durumun çözümü yine maddiyata dayanmaktadır.

Bu noktada kulübümüz ve yönetim kurulumuz, elinden gelen gayreti fazlasıyla göstermektedir ancak bugün itibarı ile camiamızın desteğine ihtiyacımız vardır. Trabzonspor’a gönül vermiş işadamı, siyasetçi, bürokrat ve taraftarlarımızın desteği ile bu sorunu aşabileceğimiz gerçeği artık göz ardı edilemeyecek bir hal almıştır.

Bu yakışıksız imajın ortadan kaldırılması için bütün Trabzonspor camiasını zaman kaybetmeden, bugün itibarı ile yanımızda görmek istiyoruz.

Ve eminiz ki, birlik ve bütünlüğü sayesinde Anadolu devrimini gerçekleştirerek Türkiye’de yeni bir devir başlatan Trabzonspor camiası bu durum karşısında da sessiz kalmayacaktır ve bu sorunu el birliği ile aşacağız.

Trabzonspor camiasının ve kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."
Yorumlar (6)
of 3 yıl önce
Futbol takimini idare edemiyoruz birde basketbol eksikti?Kapatin gitsin.
LA-ZO 3 yıl önce
TRABZONSPOR FUTBOL KULÜBÜ VARKEN BASKETBOLDAN BANANE.....
sedat 3 yıl önce
verin paralarida transferde milyon eurolari carcur etsinler
Takım taraftarı 3 yıl önce
Kaç yıldır aynı senaryo bırakın boş konuşmayı hatta bu yıl bile üç sefer oldu neden önlemini önceden almıyorsun o maçı kazansan nerdeyse ligde kalmayı garantilemeyeceksin insan biraz olsun utanir
Nadi 3 yıl önce
Cocuklugumdan beri önceleri radyodan dinledigim simdilerde maclarini iple cektigim istanbulun 3 büyüklerinin medyanin onlarin arkasandi oldugu kücük takimlarin oyuncularinin 3 büyükleri tuttugunu düsünerek bütün takimlarin trabzonspora karsi daha fazla mücadele ettigini düsünerek bügüne kadar bizlere sayisiz sampiyonluk yasatan hep zirve hedefi olan ve cogu kez zirveye oynayan bizlere bu sevinci yasatan trabzonspora verecegim para helal olsun..bir taraftar olarak bunu vazife olarak görüyorum..külüpten hesap numarasini rica ederim!!
Ozgur ata 3 yıl önce
Trabzonspor isminin surekli dayak yenilen bir kulvarda olmasi yeterince aci veriyor. Zaten para yok, kapatin ve futbola odaklanin artik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@