7m


7m

hyundai

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: "Trabzonspor öncü bir kulüptür"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 29.07.2018, 19:31 29.07.2018, 19:40
Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: "Trabzonspor öncü bir kulüptür"

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Medicalpark Stadında yapılan 51. kuruluş yıldönümü etkinliklerinde konuşma yaptı.

Başkan Ağaoğlu şunları söyledi;

“Trabzonspor Tük futbolundaki saltanata son vermiş öncü bir takımdadır. Trabzon kendi Türkiye’de ilk defa fikstür dahilinde maçların oynandığı bir şehirdir. Trabzonspor sevdanın adalete inanların takımıdır. Trabzonluların gözbebeğidir. Trabzonlu olmayan ama Trabzonspor’un değerlerine gönül vermiş insanların ve bu kulübe inananların takımıdır Trabzonspor.”


Yorumlar (3)
Osman Karaduman 4 yıl önce
TS olmazsa bu ligi izlemezdim.biz sampiyon olamadiktan sonra kim olursa olsun...fb=gs=bjk
hhh 4 yıl önce
herseyi iyi guzel yapıyosunda basket takımına ayıp ettin
Gürkan Özer 4 yıl önce
Bu ülkede üç İstanbul korumalısının çıkarlarını koruyan istanbul kirli sisteminin Trabzonspora yaşatmış olduğu mağduriyetler olmasaydı, direkt olarak çalınmış beş altı şampiyonluk, şampiyonluklar çalınmazsa bir iki takviye ile çok daha güçlenecek takımın gelecek şampiyonluklara temlik koyacağı muhtemel , her şampiyonluk çalındığında bölgenin duygusal yapısıyla dağılan takım ve çöküşe geçmesi üç beş yılda toparlanamaması dolayısıyla son otuz yılda şehrin futbol kültürünü iyi bilen biri olarak iddia ediyorumki en az yirmiden fazla şampiyon olabilecek camia şu anda Avrupanın ilk on takımı içersinde olurdu. Yani bu ülkede Trabzonspor şampiyon olmak istiyorsa şikeden bile daha aşağılık olan İstanbul kirli sisteminin varlığını ortaya koyup bu kirli sistemin yok edilmesi için ayağa kalkmalıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@