Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu oyunu kullandı

 Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, İstanbul'da sandık başına gitti.

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu oyunu kullandı
banner432

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, oyunu Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı. 

8 Nisan'da yapılan genel kurulla Trabzonspor'un 17. başkanı olan Ahmet Ağaoğlu, oyunu Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kullandı. 1038 numaralı sandık başına gelen Ahmet Ağaoğlu, kimliğini verdikten sonra oy pusulaları ve zarfıyla kabine girerek oyunu kullandı. 

“Her seçim tarihidir” 

Okul çıkışında seçimle ilgili konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, her seçimin tarihi bir seçim olduğunu belirterek, “Her seçim tarihidir. Oyumuzu verdik, vatandaşlık görevimizi yaptık. Vatana, millete hayırlı olsun. Ülkemiz için hayırlı olsun. Bu vatandaşlık görevi herkesin yerine getirmesi gereken bir görev” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan
adnan - 13 ay Önce

ts nin sanpiyonlugunu hilleyle sahte savcilarla calan akp ye oy verdiysen yaziklar olsun ts seven bu namussuzlugu yapana oy vermez

merak etme
merak etme @adnan - 13 ay Önce

başkan koyun ve salak değil ki bunu bile bile hırsızlara oyversin,fener kongre üyelerine oy vermez TRABZONSPOR BAŞKANI ve sevdalısı.

Eren
Eren @adnan - 13 ay Önce

Kime göre namussuz hepiniz namus bekçileri kesilmişsiniz. Ulan bi bitmediniz be

Deli TS
Deli TS - 13 ay Önce

Sayın agaolu okayın parasını dağıtın şimdi kullanma tarihi geçmiş defans oyuncusu peşine düşme eler cebe Hacısalihoğlu eler cepe peşinindeyiz TS bir kuruşunu yerseniz dışarda olacakları biliyorsunuz

SIRADAKİ HABER

banner393