Trabzonspor Başakşehir maçı yorumcusundan skandal sözler

Trabzonspor Başakşehir maçının yorumcusu skandal sözlere imza attı.

Trabzonspor 24.07.2021, 20:48
Trabzonspor Başakşehir maçı yorumcusundan skandal sözler

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Trabzonspor, Başakşehir ile karşı karşıya gelirken maçın yorumcusu Selahattin Kınalı yaptığı yorumlarla maçın önüne geçti.

Başakşehirli futbolcu Muhammet Demir'in köyü için "Az önce at hırsızlarından bahsettik ya, Muhammet de oralıdır" diyen Selahattin Kınalı, tepki topladı. Kınalı, maçın ilk dakikalarında ise "Futbol erkek oyunudur" diyerek de eleştirilerin odağına yerleşti.

Futbol yorumcusu Selahattin Kınalı, A Spor ekranlarında canlı olarak yayınlanan Trabzonspor-Başakşehir hazırlık maçının ilk yarısında yaptığı yorumlarla, sosyal medyada tepki topladı.

MAÇIN SPİKERİ MÜDAHALE ETTİ

A Spor yorumcusu Selahattin Kınalı, "Chiellini biliyorsun aslen Trabzon Gugudalıdır. At hırsızlarının olduğu bir yer. Bizim oraya da çok yakın. Ben de oralıyım, ne fark eder" dedi. Maçın spikeri Cüneyt Şen ise "Yanlış anlaşılmasın" diyerek müdahale etmek istedi.

"MUHAMMET DE ORALIDIR"

Daha sonra Başakşehirli futbolcu Muhammet Demir için "Az önce at hırsızlarından bahsettik ya, Muhammet de oralıdır" diyen Selahattin Kınalı, tepki çekti. Yine Kınalı'ya müdahale eden Cüneyt Şen, "İsterseniz demeyelim, sosyal medyada tepki var. Yanlış anlaşılabilir" ifadelerini kullandı.

"FUTBOL ERKEK OYUNU"

Maçın ilk dakikalarında ise Tolga Ciğerci'nin sert faulleri sonrası "Futbol erkek oyunudur. Tabii sert olacak" yorumu yapmıştı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (46)
Ekko 2 ay önce
Kınalı adamdır. Hemen gömmeyin adamı. Ben de bahsettiği yerdenim. Söylediklerinde art niyet yok.
Davut 2 ay önce
Ya kardeşim biz de guguda için aynısını demiyor muyuz :)
Araklı 2 ay önce
Ne var bunda normal.
Misafir 2 ay önce
Yöresel olaylari tv anlatmak yanlistir.Kendi aralarinda saymistir kendini.Asil Erkekler ama benim bildigim Satariden çikar.At hirsizi yok????
Doğrucu Davut 2 ay önce
Tamamda yalanmı ? Biz söylemiyormuyuz gugudadanmısın at hırsızı diye başkası söyleyimve skandalmı oluyor?
Gökberk 2 ay önce
Şaka bile yasak bu ülkede. Herseye sansür. Sadece iltifat ve yalakalık yapmak serbest bir anlama doğru gidiyoruz. Ama unutmayalım en büyük hakaret yalakalıktır. (Yanı sıra, Ruslardan atları alan Sürmenelilerdir :))
Hasan 2 ay önce
Zannettim birllerine şikeci dedi
Ersin 2 ay önce
O spiker bende oraliyim dedi kendinide at hirsizi diye hitap etti olayi saptirmanin bi anlami yok cunku herkes bilir araklilara bu krlime soylenir ve espri haline gelen bi kelime bunda kotu amac cikarmak gerekmiyor
Hasan 2 ay önce
Sonrada oradan trabzonun en delikanlı adamları çıkar gibi bişey dedi orası tam skandal, trabzonun diğer yerlerine de laf atmış oldu bu cahil...
Cuneyt 2 ay önce
Bu mactan bagimsiz zaten bos konusa n bir yorumcu bilgisiz cahil bir adam asporda ona denk geldigim her programi bu olayllardan bagimsiz kapatirim cunku bu selahahttin kinali futbol bilgisi cok zayif ilaveten cahilce konusmasini bilmeyen cumle kuramayan bir adam trabzonsporlu olmasi onemli degil iyle.bir adami yorumcu diye asla kabul etmiyorum ve tvde gormek istemiyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@