banner526

banner533

banner513

Trabzonspor Asbaşkanı Çubukçu: Kimse koltuğa yapışmış değil

Asbaşkan Çubukçu kongreyi değerlendirdi

Trabzonspor 28.10.2017, 16:00 28.10.2017, 16:14
Trabzonspor Asbaşkanı Çubukçu: Kimse koltuğa yapışmış değil

Haber61 / Spor Servisi / Tuncay Lakot

Trabzonspor Divan Genel Kurul toplantısı sona erdi. Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, kongreyle ilgili değerlendrimeyi Haber61'e yaptı.


Asbaşkan Ahmet Çubukçu şöyle konuştu: "Bence çok olumlu geçti. Buraya gelen üyeler Trabzonspor’un gerçek sahiplerşi. Yönetimler gelip geçici. Eskinin de bizim de hatalarımız oldu olacak. Yarın da gelenler yapacak. Burada önemli olan Trabzonspor. Üzülebilirsiniz ama bırakıp kaçmak uygun değil. Biz şehile bütünleşip iyi yerlerte gelmeye çalışacağız. Bütün camiamız birleşmesi gerekir. Kurucularımızın da söylediği gibi. Hepsinin söylediklerini ben önemsiyorum. Orada konuşulanların hepsini ben alıyorum. Aslolan Trabzonspor. Şimdi önemli olan yarınki maç. Burada kimse koltuğa yapışmış değil. Önemli olan bu gidişatı en sağlıklı şekilde götürmektir." 
 
Yorumlar (4)
misafir 3 yıl önce
Ah be Çubukçu şu Muharrem Usta yalancısı yüzünden sende kendini rezil ediyorsun.İstifa et kardeşim.Bu tüm vaatleri yalan olan adamın yönetiminde olmayı sana yakıştıramıyorum.
sehzade 3 yıl önce
edemez onun hastanesinde doktor
karen 3 yıl önce
defol ozama yapışmadıysanız al birini vur ötekine kendince
teoman 3 yıl önce
iyi niyetle bu işler olmuyor trabzonspor yönetimi bence iyi niyetli ama bariz ve kritik hatalar yaptılar tabi ki süreç zor ama 4 3 maçtan sonra ersun kesinlikle postalanmalıydı bu kabul edilebilir durum değildi beşiktaş maı fena değildi yanılma payı oldu sonra 1-6 skor her şeyi param parça etti atom etkisi yaptı keşke buraya gelene kadar neşter vurulsaydı kısacası yazık oldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@