7m


7m

hyundai

Trabzonspor Altay maçının biletleri satışa çıkıyor

Trabzonspor'un İstanbul'da Altay maçı biletlerini satışa çıkıyor.

Trabzonspor 11.05.2022, 19:57
Trabzonspor Altay maçının biletleri satışa çıkıyor

Trabzonspor, İstanbul'da Atatürk Olimpiyat Stadında oynanacak olan Altay maçının biletleri satışa çıkıyor.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 37. haftasında İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağımız Altay maçı biletleri 12 Mayıs, Perşembe günü (yarın) 11:00’de satışa sunuluyor.

15 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağımız karşılaşmanın sonunda, futbolcularımız şampiyonluk kupası ile birlikte tribünleri dolduran taraftarlarımızı selamlayacak.

Altay karşılaşmasının bilet fiyatları şu şekilde belirlenmiştir:

BATI VIP: 4.000 TL
BATI ALT: 1.500 TL
BATI ORTA: 1.500 TL
BATI ÜST: 1.250 TL
DOĞU ALT: 1.000 TL
DOĞU ÜST: 1.000 TL
GÜNEY: 500 TL
KUZEY: 500 TL

Passolig gişeleri, Passo uygulaması ve passo.com.tr’den satışa sunulan elektronik biletler Trabzonspor logolu Passolig kartları ile satın alınabilecektir. Bilet kalması durumunda son gün TFF logolu kartlarla da bilet satışı gerçekleştirilecektir.

Engelli tribününden maçı seyretmek isteyen taraftarlarımız ve refakatçilerinin engelli kart ve Passolig kart bilgilerini fotoğraflı olarak halklailiskiler@trabzonspor.org.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Bilet alacak taraftarlarımızın aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir:

TFF Sağlık Kurulu’nun almış olduğu bu karar neticesinde stadyumlara girişlerde 12 yaş altı kısıtlama kaldırılmış olup 7 yaş ve üzeri tüm taraftarlarımız için Passolig uygulaması geçerli olacaktır.

7 yaş ve altı çocuk taraftarlarımız ebeveynleri ile birlikte stadyumda maç izleyebilecektir.

Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.

Bir taraftar farklı T.C. kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Bilet gişeleri hafta içi ve hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasında, maç günü ise karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık olacaktır."

Trabzonspor Altay maçının biletleri satışa çıkıyor


Yorumlar (9)
Graham61 2 hafta önce
Bu fiyatlar aşırı derecede fazla hele şuanki ekonomi göze alındığında? Yarı yarıya bile olsa yine fazla.klübün acilen fiyatları revize etmesi gerekir diye düşünüyorum o stadı tam doldurup istanbulda gövde gösterisi yapmamız lazım
yasar 2 hafta önce
maalesef bende / kimle konuşsam bu fiyatlardan sonra maça gidemeyecek.
mstf 2 hafta önce
Otuz bin civarında seyirci gelir diye düşünüyorum.Parası olan koltuk seçimini yapıyor zaten.Ama iki çocuğuyla birlikte maça gelmek isteyen bir dar gelirli bu parayı ödeyemez.
Barış Esmer 2 hafta önce
Tamam kulübe kaynak önemli de başkan istanbulda takımını izlemeyi bekleyen binlerce taraftar var hemde 2 yıldır. Biraz ayıp değil mi bu fiyatlar. Yok efendim şampiyonluk anıtı, yok köprüdeki bayrakdan parça kesip satma, şampiyonluk hatıra bileti falan. biraz abartmadı mı? 4250 TL maaş alan 500 TL bilete nasıl versin...? Yapılan çok ayıp..!
Mustafa 2 hafta önce
Tüm kategoriler yarı fiyatına indirilmeli. Aksi halde boş tribünlere oynanır. Yazık olur.
bsr61 2 hafta önce
Trabzon'daki Antalya maçından sonra doğu tribünü ceza aldı. Bu maça çoğu insan zaten yediği cezadan dolayı katılamayacak, biletler desen ateş pahası nasıl seyirci toplamayı düşünüyorsunuz çok merak ediyorum.
salih 2 hafta önce
ÇK ÇK PAHALI. DERHAL İNDİRİLMELİ.
TS61 2 hafta önce
trabzonspor yönetimi taraftarı yolunacak kaz zannediyor kaç maçtır bilet fiyatları çok pahalı bilet fiyatlarına göre oyun ve skor facia
Burhan61 2 hafta önce
Arkadaşlar kale arkası 500 lira olarak belirlenmiş Allah'tan dürbün bilet parasının içinde yoksa verdiğin ücreti haketmiyecek AAAAA bı dakka benim o kadar param yok ki tüh gidemicem
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@