Trabzonspor açıkladı! M'bia...

Trabzonspor, M'Bia'nın 6 milyon euro'ya Çin'in Hebei China Fortune takımına transfer olduğunu KAP'a bildirdi.   Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Stephane M'Bia Etoundi'nin transferine ilişkin olarak, Şirketimiz ile "Hebei China

Trabzonspor 01.02.2016, 20:19
Trabzonspor açıkladı! M'bia...
Trabzonspor, M'Bia'nın 6 milyon euro'ya Çin'in Hebei China Fortune takımına transfer olduğunu KAP'a bildirdi.
 
Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Stephane M'Bia Etoundi'nin transferine ilişkin olarak, Şirketimiz ile "Hebei China Fortune Football Club Co. LTD." şirketi arasında yürütülen müzakereler olumlu neticelenmiştir. Buna göre, oyuncumuz Stephane M'Bia, 6.000.000.-avro transfer bedeli karşılığında, Hebei China Fortune Football Club Co. LTD kulübüne transfer olmuştur" denildi.
 
Yorumlar (6)
ali duran 5 yıl önce
Malesef dar bütçemiz var yıldızları kadroda tutamıyoruz,Trabzonspor büyük takımmı diyen üç büyütülmüşlerin taraftarına kızıyoruz
AHMED KARAKAYA 5 yıl önce
çok iyi para sesinizi çıkarmayın,yıldız ne yıldızı ?
Ahmet 5 yıl önce
Çok iyi gitti. Cavandaya da aynı tarife uygulanmalı.
Setkan 5 yıl önce
Başkan sen bankacımısın nesin sana özerlen Erkan gibi kazmalar lazım hiçbir yıldız futbolcu bu TS de oynamaz.Bu akşam gördük rezaleti İnşallah küme düşmeyiz.
salih özdemir 5 yıl önce
Nerden bakılırsa bakılsın kaliteli oyuncuydu.Takıma kalite katılıyordu. Maalesef ülkemizdeki hakem oyunları ve yönetim belirsizliği motivasyonunu düşürdü. Giderken de kazandırdı, Allah yolunu açık etsin.
fatih 5 yıl önce
bu adami 6 ya sattilarsa yonetimi teprik etmek gerek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@