7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor açıkladı! İşte Trezeguet’in maliyeti

Yeni transfer Trezeguet’İn Trabzonspor’a maliyeti açıklandı

Trabzonspor 04.07.2022, 13:09 04.07.2022, 13:26
Trabzonspor açıkladı! İşte Trezeguet’in maliyeti

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor yeni transferi Trezeguet’in maliyetini resmen açıkladı.

Yapılan açıklamada Aston Villa’ya Trezeguet için 4 Milyon Euro bonservis ödeneceği ve futbolcuya da 1 milyon 550 bin Euro garanti ücret ödeneceği açıklandı.

Yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

KAP’a bildirilen bonservis açıklamasında “Profesyonel futbolcu Mahmoud Ahmed İbrahim Hassan'n Kulübümüze transferi konusunda, Aston Villa Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Aston Villa Kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak, 4.000.000.-EUR, 4 yıla yayılmış 4 taksit halinde ödenecektir.

Aston Villa Kulübüne ayrıca; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olması veya kiraya verilmesi durumunda elde edilen transfer bedelinin, işbu anlaşma dolayısıyla söz konusu kulübe ödenen/ödenecek bedeller düşüldükten sonra kalan kısmının %10'u, ödenecektir.” İfadeleri kulanılırken Trezeguat’e ödenecek ücret konusunda “Profesyonel futbolcu Mahmoud Ahmed İbrahim Hassan ile 4 (Dört) yıllık anlaşma sağlamıştır.

Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya; her bir sezon için 1.550.000.-EURO garanti ücret ödenecektir.

Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek brüt garanti ücret tutarının %5'i oranında ödeme yapılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.


Yorumlar (4)
cepni29 1 ay önce
Bonservis fazla gibi ama taksit olunca çok da değil. Yönetimi takdir ediyorum. Herhalde peşin 3 3.5 arası bir şey istediler yönetim de çözümü bu şekilde buldu. Sadece Densile fazla verdi.
Erdem 1 ay önce
Haji Wright da gelirse güzel olur. Sağ Stoper ve Hamsik ile değişmeli oynayacak orta saha alıp transferi bitirelim artık. Sağ bek olursa takasla alalım. Parmak ile Onur Bulut değişimine Kayseri onay veriyor ise yapılmalı.
dördüncücemre 1 ay önce
Çok para çok bu paraları umarım geri kazandırır. Türk parası hesabıyla 100 Milyon TL. inşAllah tutar yoksa bu paralar havaya gider.
KALEDAR 1 ay önce
AHA ŞİMDİ ŞAPA OTURDUK. ADAMIN MALİYETİ 11 MİLYON EURO. SENEYE BATARIZ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@