7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'a Ekuban'dan müjde

Trabzonspor'da Ekuban takıma katılıyor

Trabzonspor 31.10.2020, 14:59
Trabzonspor'a Ekuban'dan müjde

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da koronavirüse yakalanması nedeniyle 3 maçtır forma giyemeyen Caleb Ekuban'da güzel haber geldi.

Son testi negatif çıkan Ganalı futbolcunun karantina süreci de sona erdi. Ekuban'ın bugün takımla birlikte çalışmalara başlayacağı bildirildi.

26 yaşındaki futbolcu Gana milli takımında koronavirüse yaklanmasının ardından Başakşehir, Fenerbahçe ve Kasımpaşa maçlarında forma giyememişti.


Yorumlar (14)
#TEK ÇARE ÜNAL KARAMAN 2 yıl önce
Şaka mı bu yönetim yaw takım 3 4 maç kaybettiğinde küme düşecek halen tuna avcı vb peşindeler aklınız nerede bunlar yok sistem yok uyum diye diye maç kaybeder sonra lig bitime 5 6 hafta kala küme düşmemek için yılmaz vuralı getirip rezilliginize rezillik katarsınız....getirin diyoruz ünalı takım oyun oynar maç kazanır ,yedek yedeği gençlerle bu takım oynuyordu, bu tenekeleride oynatır en azından vakame ekuban gol atar, uğurcan performası artar ,hüseyin hugo iyi oynar ,iranlı da öyle takım oynar yeni transfer tenekelerde bir halt yapar, ünal bu sezon durumu kurtarır...
Salih 2 yıl önce
Ünal risk adam da çekip gitme huyu var,soğan cücüğü gibi kalırız ortada
Süleyman 2 yıl önce
Newton un gitmesi yetmez yönetimde gitmeli asıl suçlu yönetim
Ghost61 2 yıl önce
Go back to home Ekuban! You are nothing!
Trabzonlu Genç 2 yıl önce
Bu kulübe sert ve disiplinli bir teknik direktör lazım.Çünkü futbolcular çok disiplinsiz.Futbolcular yedek kulübesine bakınca inanacağı ve güveneceği bir kişi olması lazım.Aynı zamanda doğuştan (futbol) zekası olması lazım.Bunların hepsi FATİH SULTAN TEKKE'de var.Ama ve lakin bize gelecek teknik direktör zaaflarını yardımcı direktörlerle kapatabilir.Bu teknik direktör şekline uygun olanlar ise ŞOTA ve ÜNAL KARAMAN.
Moralsiz 2 yıl önce
Messi gelse de anlamı yok artık.Hasta ölmüş sen ilaç müjdesi veriyorsun.Biraz akıl ya.Ekuban düzelmişmiş!! Haşimdi sırası mı bu haberin.Kimin umurunda ekuban.
Akın 2 yıl önce
Bu saatten sonra tulumu şişiren ancak ahirette çalsın
Yakup cebeci 2 yıl önce
Hakikaten Trabzon sporu anca Ünal Karaman kurtarır
mavi 2 yıl önce
Tüm sezon 2018 mağlubiyet 7, 2019 mağlubiyet 5, ünal varken gittikten sonra...2020 7.hafta magluniyet 4....bu mu vizyon elinizde somut bir durum var ünal neyin peşinde bu yönetim yanlış büyük hata yaptın ünalı gönderdin tekrar geri getir neyi bekliyorsun tekrar yine belçikalı hans ile avcı tuna ile bu takım düzelmez...Ünal a rahat çalışacağı tesisi kuracak işine karışımıycaksın.
Farozlar 2 yıl önce
Newtonun gitmesi yetmez, Asıl suçlu olan Yönetim gitmelidir, Ne Yaptıkları Belli Değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@