Trabzonspor'a büyük müjde! Para bulundu...

Trabzonspor'da ay sonuna kadar gerçekleştirilmesi gereken dev ödeme için kaynak bulundu. Trabzonspor böylece rahat bir nefes alacak

Trabzonspor 27.03.2019, 08:24 27.03.2019, 08:31
Trabzonspor'a büyük müjde! Para bulundu...

Trabzonspor'da çok uzun zamandır UEFA lisansı almaya engel olan 80 milyon TL'lik ödemeyi yapmak için kaynak arayışı devam ediyordu. Yönetim yaptığı görüşmelerden ve sponsorluk temaslarından sonuçlar almaya başladı.

Yöneticiler cuma gününe kadar ödenmesi gereken rakamın yarısından fazlasını içeren 55 milyon TL'lik dev bir kaynak ile borçların önemli bir bölümünü ödeyecek. İlk etapta Majid Hosseini'nin kulübü İstiklal'e, Nwakaeme'nin kulübü Beer Sheva'ya, Sosa ve Kucka için Milan'a, Novak için Midtjylland kulübüne ödemeler yapılacak. Bu ödemelerin toplamda 20 milyon TL'ye yaklaştığı ifade edildi. Ayrıca futbolculara da geçmiş dönem alacaklarının önemli bir bölümü ödenecek ve UEFA'nın bu konudaki baskısı ortadan kaldırılacak.

Bu sorunların çözülmesinin ardından rahat bir nefes alacak olan yönetimin, geri kalan ödemeleri de kısa zamanda yaparak ekonomik anlamda temiz bir sayfa açması bekleniyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu uzun zamandır yaptıkları görüşmeler sonucunda önemli mesafeler kat ettiklerini ve şu an için ileriye daha sağlıklı bakabildiklerini söyledi.

Fotomaç

Yorumlar (7)
EA7 2 yıl önce
Hacıosmanoğlu'nun ve Muarrem Usta'nın harcadığı paradan hakkımı helal etmiyorum
MUSTAFA Z. 2 yıl önce
İNŞALLAH BU EMEKLERİNİN KARŞILIĞI ŞAMPİYONLUK OLUR
ss 2 yıl önce
Daha büyük yatırımlar gerekli mesela yıllardır bu yenimahallede fuar alanı benzin istasyonu için Trabzonspor tarafından isteniyor inşAllah belediyemiz bu sekılde vererek bır katkıda onlarda bulunmalı klube Trabzon varsa Trabzonspor var bunu unutmayalım
Sedat 2 yıl önce
Akepe sadece alır vermez..
Kayikci 2 yıl önce
Kaynak nereden saglandi,hangi sporsorlarla nasil bir anlasma yapildi ?
Habet yapmissiniz ama yine ne bir kaynak ne bir dayanak ne bir detay...hic bisey yok
Erol 2 yıl önce
Hey yavrum paraya bak be!
furkan61 2 yıl önce
paranın kaynağı merak konusu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@