7m


7m

hyundai

Trabzonspor 30 Milyon EURO gelir bekliyor

Trabzonspor Uğurcan Çakır, Djaniny ve Ekuban'dan 30 milyon euro bekliyor!

Trabzonspor 08.06.2021, 08:25
Trabzonspor 30 Milyon EURO gelir bekliyor

Trabzonspor sadece gelecek oyuncular konusunda değil, gideceklerle ilgili de çok haraketli bir yaz dönemi yaşayacak. Bordo-mavililer transferin gözdesi konumunda bulunan Uğurcan Çakır, Djaniny ve Ekuban'dan toplam 30 milyon euro gelir bekliyor.

Gervinho ve Bruno Peres'i bonservis bedeli ödemeden renklerine bağlayan Fırtına, Kasımpaşa ile sözleşmesi biten Fode Koita'yı önümüzdeki günlerde açıklayacak. Satışından en yüksek gelir beklenen isim; Uğurcan Çakır. A Milli Takım ile EURO 2020'de boy gösterecek olan yıldız file bekçisinin fiyatı 20 milyon euro olarak belirlendi. Bordo-mavililer, turnuva sonrası tüm teklifleri değerlendirip, oyuncunun da isteği doğrultusunda transfere izin verecek.

30 MİLYON BEKLENTİSİ
Gitmesi beklenen diğer iki oyuncu; Djaniny ile Ekuban... Sezon başında bonservis bedeli ödenmeden kadroya katılan Djaniny'nin Arap Yarımadası'nda çok ciddi bir piyasası var. Yönetim, menajerler aracılığıyla teklifler gelen Djaniny'den masraflar çıkıldığında en az 6 milyon euro gelir bekliyor. Ekuban ise kariyerine İtalya'da devam etmek amacında. 2019'da 1 milyon euro karşılığında bonservisi alınan ve 1 yıl kontratı kalan Ganalı yıldızdan, minimum 4 milyon euro gelmesi planlanıyor. Bordo-mavililer; Uğurcan, Djaniny ve Ekuban'ın muhtemel satışından toplamda 30 milyon euro gelir bekliyor.


Yorumlar (4)
Erdem 1 yıl önce
Uğurcan hariç Ekuban ve Djaniny in satılması bizim için iyi olmaz. Bize kasada para değil müzede kupa lazım, hadi borç var gelir az dedik, transfer yasağı var dedik Uğurcan gitsin razı olduk, Ekuban ve Djaniny nin gitmesine gönlüm razı değildir.
Mirsad 1 yıl önce
Yani Uğurcanın piyasa değeri 15 milyon euro, öğrenmiş olduk
Gahuralı 1 yıl önce
Ekuban derken ?
ismail 1 yıl önce
ugurcan hariç takım korunmalı , her mevkide en az 2-3 çok iyi adam olmalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@