7m

7m

hyundai

Trabzon Gazetelerinde galibiyet coşkusu: Biat edeceksiniz!

Trabzonspor'un Gaziantep FK galibiyeti yerel basında coşkuyla yer aldı

Trabzonspor 23.11.2021, 10:57
Trabzon Gazetelerinde galibiyet coşkusu: Biat edeceksiniz!

 Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında konuk ettiği Gaziantep FK'yi ilk yarıda attığı gollerle 3-0 yenen lider Trabzonspor'un galibiyeti, yerel basında geniş yer aldı.

Günebakış gazetesi sürmanşetinde "Trabzon fırtınası" başlığını, son sayfasında ise "Ligde önüne geleni deviren bordo-mavililerin son kurbanı Gaziantep oldu." başlığını kullandı.

Taka gazetesi ise manşetinde "Bu yolun sonu şampiyonluk" başlığını kullanırken Abdülkadir Ömür'ün attığı gole övgülerde bulundu.

"Fırtına bu...Yıkar geçer" sürmanşetini atan Karadeniz gazetesi arka sayfasında "İşte bu şampiyonluğun ayak sesleri",

Kuzey Ekspres gazetesi de ilk sayfada "Sol şeridi boşaltın şampiyonluğa gidiyoruz.", başlıklarıyla liderliği okuyucularına duyurdu.

İlk sayfasında teknik direktör Abdullah Avcı'nın fotoğrafını kullanan Karadeniz'de Sonnokta gazetesi de manşetinde "Süper Lig'in sefiri, biat edeceksiniz" ve son sayfada "Durdurulamaz fırtına" başlıklarını kullandı.


Yorumlar (5)
ts61 6 ay önce
bu tür manşetler takıma zarar verir. karşı takım gereksiz yere motive olur. halbu ki bizim mütevazi olarak sessiz sedasız şampiyonlupa gitmemiz gerekir.
emre 6 ay önce
her şeye de yorum yapmayın. keyfini çıkartmadıktan sonra neye yarar şampiyonluk. git kendine akıl ver sen.
Erdem 6 ay önce
Biat edeceksiniz nedir arkadaş, Kurtlar Vadisi izlerken maç skorunu öğrenmiş herhalde. Görmemiş lider olmuş gibi başlıklar. İlerde 3 yenilgide Avcı istifa yazarlar.
adalı 6 ay önce
hakemin kıyakçılığı ile ve rezil bir futbolla galip geldik, bunlar ne yavv
anlamsız 6 ay önce
çok kötü manşetler kardeşim bunlar. durduk yere tüm teknik adamları bize düşman ediyorsunuz. para versen düşmana yaptıramazsınız bu manşetleri. yönetim hemen müdahale etmeli. çok erken havaya girdik.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@