Trabzon 4 bakanı ağırlayacak!

Trabzon’da bu hafta sonu 4 bakanın da katılacağı geniş katılımlı “Karadeniz Bölgesi Turizm Çalıştay Toplantısı” yapılacak.    Daha önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığında Trabzon’da 2 kez gerçekleştirilen turizm toplantısı

Trabzonspor 04.02.2016, 17:32
Trabzon 4 bakanı ağırlayacak!

Trabzon’da bu hafta sonu 4 bakanın da katılacağı geniş katılımlı “Karadeniz Bölgesi Turizm Çalıştay Toplantısı” yapılacak. 
 
Daha önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığında Trabzon’da 2 kez gerçekleştirilen turizm toplantısı bu kez Bakan Soylu'nun yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç ve Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın da katılımı ile 7 Şubat Pazar günü geniş kapsamlı yapılacak.
 
Trabzon'da bir otelde gerçekleştirilecek toplantıya 4 bakanın yanı sıra 9 ilin (Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt) valileri, üniversite rektörleri, İl Kültür Turizm Müdürleri, Belediye Başkanları, Kaymakamlar, turizm yatırımcıları, TÜRSAB, DOKA, DOKAP ve ÇAYKUR yetkililerinin yanı sıra İl Genel Meclisi Başkanları da katılacak.
Yorumlar (2)
Serdar M, 5 yıl önce
Şimdi Yol kenarlarında kefenle karşılarlar....ölmedik ama sayenizde yaşayan ölüyüz demek için,pardon öl de ölürüz yağdanlıkta sınır tanımayız imajı vermek için,Bakanlar da icabında bakarlar beaa...
Osman 5 yıl önce
Giderek artan turizm potansiyelinin bölgemiz için de fırat olduğu açık. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bakanlar nezdinde bu işin ele alınması ayrı bir güzel durum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@