banner518

Toroğlu: Trabzonspor'u beğendim

Erman Toroğlu Trabzonspor Beşiktaş maçını yorumladı

Trabzonspor 09.04.2017, 09:32 09.04.2017, 09:37
Toroğlu: Trabzonspor'u beğendim

Nefes kesen Trabzonspor Beşiktaş karşılaşmasını ünlü yorumcu ve eski hakem Erman Toroğlu Fotomaç gazetesindeki köşesinde değerlendirdi. Trabzonspor'u beğendiğini söyleyen Toroğlu bordo mavililerin seneye zirve yarışında olacağını belirtti.

İşte Toroğlu'nun yazısındaki Trabzonspor'la ilgili kısım;

Rus ruleti gibi. İki tarafa da dönebilirdi ama daha fazla ihtiyacı olan kazandı. Trabzonspor da doğru yolda. Bu sene kadrolarını kurdular, seneye güçlenirler ve artık zirve yarışında olurlar.

TRABZON'U BEĞENDİM
Trabzon için kolay maç değildi. Çünkü Trabzon henüz yeni bir takım. Takımı hazırlamaya çalışıyorlar ama eski Trabzon yok. İyi yolda giden bir Trabzonspor var. Herkes mücadele ediyor.
Takım olarak oynuyorlar.
Dün bir hata yaptılar.
60. dakikadan sonra Gökhan Gönül'ün üzerine daha fazla çalışsalardı maç da farklı olabilirdi. Bir türlü oraya fazla giremediler.
Halbuki her geldikleri ve girdikleri yer, tehlike yarattıkları yer o taraftı.
Trabzonspor sadece kaybetti. Ama ben Trabzon'u beğendim.

HAKEM ÇOK İYİYDİ
Beşiktaşlıların ikinci devre "Kola geldi" diye itiraz ettikleri bir pozisyon.
Bence o top kola gelmedi, göğsünün sağ üst tarafıyla aldı.
Talisca'nın frikiğinden önce de Trabzonlular "Faul değil" diyorlar. Ama bence faul var. 7 golün atıldığı bir maçta hakem Ali Palabıyık sınıfı geçti.
Size önemli bir not daha vereyim.
4-5 gündür bu maçın hakemi Hüseyin Göçek'ti sonra değiştirildi diye yaygara yaptı bir kısım. Maalesef kılavuzları onların kargaydı. Çünkü bu maçın hakem tartışmasında Hüseyin Göçek'in adı dahi tartışılmadı..


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
hhh 3 yıl önce
bu takıma 1 stoper 1 forvet arkası 1 sag kenar 1 de orta saha lazım bu oyuncular cok kaliteli olmalı ki seneye şampiyonluğa oynayalım
Murat 3 yıl önce
Yedek kulübesinde oyunu tutacak yada değiştirecek kimse yok tek 11 le bu kadar bu takım ateş eder seneye 2011 şampiyon takımınıda Ersun hoca kurmuştu şeneye inşAllah şampiyon olacak takımı hazırlar
arakli 3 yıl önce
Argantin lig futbolcu almamiz lazim argantin lgi mudlece tempo olarak bizim super lig ayni sadece argantin lig tek farki teknik iyiler
arakli 3 yıl önce
Gonzalo Martínez ile Gustavo Scarpa alirsak seneye sampiyonlua oynariz takim 3cu bolge top tutacak oyuncumuz yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@