TFF Başkanı şikeyi kabul etti, Fenerbahçe çıldırdı

Nihat Özdemir'in adeta 2010-11'de yapılan şikeyi kabul ettiği sözleri Fenerbahçe camiasında bir türlü hazmedilemedi

Trabzonspor 07.06.2020, 22:07
TFF Başkanı şikeyi kabul etti, Fenerbahçe çıldırdı

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un şampiyonluk kupasının gasp edildiği ve CAS tarafından dahi şike yapıldığının kabul edildiği 2010-11 sezonu için TFF Başkanı Nihat Özdemir'in sözleri Fenerbahçe'yi tam anlamıyla çıldırttı.

Nihat Özdemir geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında "2010-11'den bu yana Türkiye'de şike olayları olmadı" ifadelerini kullanması Fenerbahçe camiasında büyük hazımsızlığa sebep oldu. Fenerbahçe'li yöneticiler ve başkan Ali Koç başta olmak üzere sarı lacivertlilerin medya ayağı Rıdvan Dilmen ve bir çok isim Özdemir'e ateş püskürmeye başladı. Özdemir'in kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi dahi istendi.

Olayın üzerinden iki gün geçmesine rağmen Fenerbahçe sitesinden bugün de açıklama yapılarak Özdemir'e tepki gösterildi. 

Bilindiği üzere Özdemir şike olaylarının olduğu 2010-11 sezonunda sarı lacivertlilerin asbaşkanı olarak görev yapıyordu.

2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

Öte yandan Trabzonsporlu taraftarlar ve hatta eski futbolcular da sosyal medyadan 2010-11 sezonunun tartışmasız şampiyonu Trabzonspor olduğunu dile getirmeyi ihmal etmedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
Çukurçayırlı 1 yıl önce
Biraz üstlerine gitsek gerçekten kabul edecekler.
Çukurçayırlı 1 yıl önce
Federasyona 2010-2011 şampiyonluğunun tescili için başvuru talebinde bulunmamız gerek.
ZEKERİYA. 1 yıl önce
BU ADAM GAZIMIZI ALIYOR OYUNA GELMEYELİM HUYLU HUYUNDAN VAZ GEÇMEZ,SEZON BİTİMİ ŞAMPİYON İSTANBULDAN,,TÜRKİYE KUPA SAHİBİDE İSTANBULDAN OLACAK..
Doktor TS 1 yıl önce
En sonunda Azize çıkıp anlatırmış herşeyi bütün ayrıntısıyla..
Tursun 1 yıl önce
Anlattı aslında ama insanlar istediği gibi anladı tc devleti mahkeme kayıtlarında şekip mistir oğlunun pişmanlık yasasından yararlanmakniçin yaptığı itiraf vardır söz savunmanın diye bir dizi vardı petroçelli yaşı olanlar hatırlar bir sözünü ben yazayım tarih uyduruk savunmaları yazmaz çünki tarih araştırır
Teğmen61 1 yıl önce
Adamlar negüzel ortalığı karıştırıyorlar işin içine bizide çekip şampiyonluk yolunda konsantremizi bozup aradan sıyrılacaklar, bak demedi demeyin bu işin içinde başka işler var, maçlara bir hafta kala uefa şimdide bu olay akıllı olun hazırki şampiyonluğu kacırmayalım biz bu sene üzerinde duralım ,diğer şampiyonluğa (2010-2011) gelince hakkımızı arayalım ama zamanı değil bu sezon bi kapansın ozaman
Hasan 1 yıl önce
Euzu besmeleyle kovul şeytanı Aleyhilanenin şerrinden ALLAH'A sığınıp 8'e motive olalım. Bunların polemiğine girmek zarar verir.
Hasan 1 yıl önce
Evrende bütün mahkemeler FENERBAHÇE'NİN şike yaptığını tasdik etti. Bir mahkeme bile kumpas demedi. Neden hazmedemiyorlar. Başka 17-16 nasıl olur? Üstelik rakibi de bir türlü puan kaybediyordu. Şike, teşvik , kumpas hepsi vardı.
ts 1 yıl önce
BU HABERLERİN AYYUKA TEKRAR ÇIKMASI gs IN MRSUT BAKKAL IN YAZDIGI KİTAP DA TEŞVİK PRİMİ YANİ ŞİKE YAPMASI VE bjk İLE ŞAMPİYONLUK TARTIŞMALARI OLMASI SONRASINDA TARTIŞMA DUMAN OLDU ANINDA TS UN 2011 DE ŞAMPİYONLUGUNUN TEKRAR PİYASA SÜRMELERİ gs Yİ KURTARMAK DİKKATİNİ DAĞITMAMAK TS UN DİKKATİNİ DAĞITMAK HEDEF SAPTIRMAK AMA BU İŞLER BOŞ İŞLER BU SEZON TS ŞAMPİYON OLACAK
, YILLARIN ŞİKECİLERİ gs fb DE NALLARI TOPLUYCAK...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@