banner572

TFF Başkanı Özdemir: Trabzonspor ile mücadele edeceğiz!

TFF Başkanı Nihat Özdemir UEFA'nın ceza kararı ile ilgili konuştu

Trabzonspor 03.06.2020, 21:07 03.06.2020, 21:13
TFF Başkanı Özdemir: Trabzonspor ile mücadele edeceğiz!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, UEFA'nın Trabzonspor'a verdiği 1 yıl men cezası hakkında  konuştu ve bu kararın düzelmesi için hep beraber mücadele edeceklerini söyledi. 

"MÜCADELEYİ BERABER YAPACAĞIZ"
Futbol Federasyonu Trabzonspor'la beraber bu kararın bu sene uygulanmaması ve bu kararı ortadan kaldırılması için mücadeleyi beraber yapacağız. Toplantı haldeyiz. 

"TRABZONSPOR'LA GÖRÜŞÜYORUZ"

Biz Trabzonspor'la devamlı görüşüyoruz. Bundan evvel de görüştük. Bundan evvel de bizim ve Trabzonspor'un finanstan sorumlu yöneticileriyle, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Cenevre'ye beraber gittiler. Bir gün bu konuları tartıştık. Şöyle bir karar çıktı ama bu karar daha kesin bir karar değil.

"BU OLAY TÜRKİYE'NİN SORUNUDUR"

Bu kararın bozulması için bizler, bizim çalışanlarımız, Trabzonspor ve Trabzonspor çalışanları bu kararın düzeltilmesi için beraber mücadele edeceğiz. Bu olay Türkiye'ye gelmiş bir olaydır. Türkiye'nin sorunudur. Türk futbolunun ve Federasyonumuzun da bir sorunudur aynı şekilde, yalnız Trabzonspor'un değil. Bunun düzeltilmesi için Trabzonspor'la birlikte mücadele edeceğiz. Takım şampiyonluğa gidiyor, önümüzdeki hafta lig başlıyor.

Futbolarena


Yorumlar (23)
Fırtına Kuşu 1 yıl önce
Türkiye'nin (FB) nin gururu Şenez Erzik nerede???
? 1 yıl önce
şenes erzik gerekli çalışmayı yaptı.......??????????? görevi bitti ?????????
A.Kadir KALAYCIOĞLU 1 yıl önce
Senden gelecek hayır ALLAH dan gelsin.
Hayta 61 1 yıl önce
Siz karismayin bizim isimizeSiz bizi PTT 1 lige düşünürsünüzAMAN AMAN
Adsız 1 yıl önce
Cenazeye ilk kim taziye ederse bilinki ...........
Yaşar Dursun 1 yıl önce
Bunlara kaldıysa vah halimize. Bence kulübü kapatsak herkez için en iyisi olur. Neyse, yine de destek... İnadına Trabzonspor
Şota 1 yıl önce
Neden ligler başlarken böyle bir açıklama yapıldı, ayrıca federasyon TS ile birlikte mücadele edeceğiz derken şampiyon GS tayin etmiş TS içinde böyle bir lütufta bulunduk deyip vicdanlarda kendini aklama yolunu seçmiştir. Maalesef yine masada kaybettik şampiyon yapmıcaklar
AKÇAABATLI 1 yıl önce
İSTANBUL KULÜPLERİ BAYRAM YAPSIN.ÖZELLİKLE FATİH TERİM .
Görünen köy. 1 yıl önce
Ne zaman şampiyonluğa ulaşacak olursak o dönemlerde TFF nin başında mutlaka Fenerbahce kökenli başkanlar bulunur ve o şampiyonluklar hayalden öteye gidemez olur. Tarih de zaten böyle gösteriyor! Bu kadar rastlandı görülür şey değil! Burada esas bir başka sorun da UEFA da, TFF adına görev alanların temsil görevleri. Böyle bir sıkıntı olduğunda yaptırım aşamasına gelmeden TFF aracılığı bilgilendirmede bulunmaları gerekmezmiydi? Şimdi ise Sayın TFF Başkanı nın Trabzonspor un menfaatlerini savunmak istemesi şu sıra lig başlama öncesi suyun bulantırılmış olmasının önüne geçemez. Bu kulüp haklıysa bırakın da biz kendimizi savunalım. Gerçekten bu son olayda TFF başkanlığı dışında bir Fenerbahçeli olarak bu kadar haksızlığa sabırla direnen bir camiaya karşı, vicdanınızda yeter artık bu kadar da olmaz diyeceğinize de inanmak istiyorum!
CeyEr161 1 yıl önce
Dogrudur fakat bu sene FB yarisadan koptu ve FB ile GS birbirlerine tam düsmanlar. InsAllah sampiyonluk bizim olacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@