TFF Başkanı Nihat Özdemir’in verdiği penaltı cevabı Ahmet Ağaoğlu’nu kızdırdı: Demek ki başka şeyler var!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dün akşam oynanan Göztepe maçında yaşanan Hakem faciası hakkında konuştu.

Trabzonspor 03.11.2019, 21:08 03.11.2019, 21:26
TFF Başkanı Nihat Özdemir’in verdiği penaltı cevabı Ahmet Ağaoğlu’nu kızdırdı: Demek ki başka şeyler var!

Haber61 - Spor Servisi

Sosyal medyada gündeme gelen ve Ali Koç ile MHK Başkanı Zekeriya Alp arasında olduğu iddia edilen ticari ilişki hakkında Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklama yaptı. Ağaoğlu “Bu kurumun başındaki insanlar bağımsız olmalı eğer böyle bir ilişki var ise sayın Zekeriya Alp gereğini yerine getirmeli” ifadelerini kullanarak istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Maç ile alakalı olarak Sürecin takipçiyiz diyen Ahmet Ağaoğlu, TFF başkanı Nihat Özdemir ile görüştüğünü ve inceliyoruz cevabını aldıklarını söyledi .

Ağaoğlu “ TFF başkanı ve diğer yöneticilerle görüşme halindeyiz. Hata olarak bile değerlendiremeyeceğim 3-4 olay hakkında konuşuyoruz. Bu 3-4 pozisyon için VAR neden devreye girmedi diye Nihat Özdemir’e sorduk Aldığıımız cevap “Araştırıyoruz” oldu. Sayın TFF Başkanı Nihat Özdemir ile dün gece ve bugün yaptığım görüşmelerde aldığım cevap “ Biz bu olayları inceliyoruz” oldu. Burada sadece 6 dakikalık bir olayla alakalı 24 saattir kendisine bir bilgi ulaşmamışsa veya bize “ ne istiyorsanız onu yapın” diye bir cevap vereceğine farklı bir cevap veremiyorsa, demek ki Nihat Özdemir’in de dışında bir takım şeyler oluyor. Bizim kafamızdaki soru işaretlerini de artırıyor. Bu işi soğutmaya izin vermeyeceğiz. Ok yaydan çıktı artık. Bu tür olaylar Türk futboluna zarar veriyor. Bu süreç içerisinde marka değerini düşüren bir ortam içerisinde bu marka değerinin artmasını beklemek hayal kırıklığı olacak. Trabzonspor bu sürecin sonuna kadar takipçisi olacak. Bu Türk futbolu adına verilen bir mücadeledir. Bu mücadeleyi temiz futbol isteyen herkesin bizim yanımızda oluğunu da biliyoruz.” İfadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (20)
Temel 2 yıl önce
Simdi kayseri sikebahce macindan bir pozisyon bulup gundemde tutacaklar ve sikebahce kollanmiyor algisi yaratilacak
Ah baskanim sen buyuk adam gibi adamsin ama burasi turkiye 2 yıl önce
Ve fenerin cumhurbaskani varki yillardir bu duzen boyle gelmis boyle gidiyor. Cok umidim olmasa da cunku halkin destegi olmadan senin gibi 2 3 iyi insanin cozebilecegi isler degil bunlar yine de Allah yar ve yardimcin olsun 2 dunyada aziz eylesin insAllah. Senin gibi birileri cikmali ve bu isleri duzeltmeye calismali. Birgun olur insAllah. Zalimler icin yasasin cehennem
Farozz 2 yıl önce
Başkanım arkanızda Büyük TRABZONSPOR taraftatarı var,yürüyün..yanınızdayız..
Bence 2 yıl önce
Tüm Anadolu kulüpleri her sene Bir takım belirleyip o takımın maçına paf takımla ciksin İstanbul takımlarına kök sokturdunler hersene bir kulüp şampiyon olsun tüm gelirleri alsın şampiyonlar liginde Avrupa Ligi'nde oynasın tüm Anadolu şampiyonluğu yatsın bu hegemonya da yıkılsın
Ts61 2 yıl önce
Harika fikir fakat pek uygulanabilecegini sanmıyorum... Keşke olabilse!
gökçen doğanay 2 yıl önce
Sayın Başkan lütfen avrupaya yedek takımı yollayın. Bu TFF ye en güzel cevap olacaktır. Madem bizi şampiyon yapmayacaklar o zaman Şampiyonlar ligine katılmak için gerekn puanları bakalım kiminle kazanacaklar.
Oflu 2 yıl önce
Trabzonsporun hakkını yiyen TFF, MHK ve Hakemler. Allaha dua ediyorum ki yediğiniz Trabzonsporun hakları inşAllah çoluk çocuğunuzdan değil de sizlerden çıkar. Bu dünyada yediğiniz ekmek haram zıkkım olsun.
ts 2 yıl önce
Başkan ts a zarar vereceği kanaati nasil oluşmadı da bu nihatı destekledin veya nasil şefaf olduğunu düşündün bunları ve böyle plan kişileri destekleme ve bunlara hatırlat ts trabzondan ibaret değil Türkiyenin heryerinde taraftarı olan büyük bir camia lig ist un üç semt takımından ibaret değil bu böyle gitmez.Başkan bu yönetim ts için zarar teşkil ediyor kesinlikle tff mhk yi yönetecek kişiler bunlar değil.
Serko 2 yıl önce
O nu oraya oturtan, ülkede kendini saraydan başkomutan ilan eden uyan be.
Hasan 2 yıl önce
Türkiye'de en zor görev Trabzonspor başkanlığıdır. Taraftarı mutlu etmek çok zor, TFF ile uğraşmak çok daha zor. Türkiye'de futbol futboldeğil onun için. TFF başkanı ne yapsın doymak bilmeyen üç büyük var. Maçlar oynanmadan hangisini şampiyon ilan etseler hayır demez. Para var huzur yok. Rant kavgası olmuş futbol. Minik çocukların hayellerine yazık.
İsmail kır 2 yıl önce
Bizden senden haber bekliyoruz sayın başkan Trabzonsporun sahipleri ola-rak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@