Tekelioğlu ve Hurma için resmi açıklama!

Trabzonspor'da yönetim kurulu toplantısında Sadi Tekelioğlu ve Süleyman Hurma ile ilgili alınan karar resmi olarak açıklandı   Basın Sözcüsü Prof. Dr Asım Örem yönetim kurulunun bugün aldığı kararlarla ilgili açıklamalarda bulundu.   Örem şöyle konuştu;  

Trabzonspor 09.12.2015, 22:02
Tekelioğlu ve Hurma için resmi açıklama!
Trabzonspor'da yönetim kurulu toplantısında Sadi Tekelioğlu ve Süleyman Hurma ile ilgili alınan karar resmi olarak açıklandı
 
Basın Sözcüsü Prof. Dr Asım Örem yönetim kurulunun bugün aldığı kararlarla ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Örem şöyle konuştu;
 
"Yönetim Kurulunun bugün yaptığı ilk toplantısında kamuoyunun gündemini meşgul eden  Teknik Direktörümüz Sadi Tekelioğlu ve Sportif Direktörümüz Süleyman Hurma ile ilgili konuları da gündemine alarak karara bağlamıştır.
 
Buna göre yönetimimiz Sportif Direktörümüz Süleyman Hurma'nın görevine devam etmesi yönünde karar alırken, Teknik Direktörümüz Sadi Tekelioğlu'yla da ilk yarının bitimine kadar çalışma kararı almıştır."
Yorumlar (3)
ali duran 5 yıl önce
Vay bee ilk yarının bitimine kadar he Tekelioğluna yazık etmeyin
hayrrettin erol 5 yıl önce
Vay be ilk yarinin sonuna kadar he yazik etmeyin TS ye be
Yasar Dursun 5 yıl önce
Haciosman baskan oldugunda kimselen konusmadan, görüsmeden hemen Tolunay Hocayi kovmustu. sonrada tercübesisim dedi özür diledi. Usta simdiden ustaligni gösteriyor. Hic acele etmeden yönetiminlen oturup görüsüldü ve cok mantikli bir karar alindi. Su bir gercek ve hic kimse inkar etmiyor: Sadi hoca Trabzonspor hocalik yapmak icin yeterli bir hoca degil ama aralik da daha üc mac kaldi. yine acele edib yeni bir hocayla anlasmak gereksiz. bu hoca aralik ayi bitirsin ve bu zamanin icinde yönetim antröner sorusunu daha kalici bir sekilde cözebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@