Tekelioğlu Mandıralı'dan sadece bunu istedi!

Trabzonspor'da görevi sona eren teknik direktör Sadi Tekelioğlu, yeni hoca Hami Mandıralı'ya takımın genel durumu hakkında detaylı bilgiler verdi.   Yeni Teknik Dİrektör Hami Mandıralı ile Sadi Tekelioğlu arasında oldukça sıcak bir ortamda geçen toplantıd

Trabzonspor 23.01.2016, 11:10
Tekelioğlu Mandıralı'dan sadece bunu istedi!
Trabzonspor'da görevi sona eren teknik direktör Sadi Tekelioğlu, yeni hoca Hami Mandıralı'ya takımın genel durumu hakkında detaylı bilgiler verdi.
 
Yeni Teknik Dİrektör Hami Mandıralı ile Sadi Tekelioğlu arasında oldukça sıcak bir ortamda geçen toplantıda Tekelioğlu'nun özellikle genç oyuncuların bundan sonra da A takımda görev alması gerektiğini belirttiği öğrenildi.
 
Tekelioğlu ayrıca tüm futbolcuların fiziksel durumları hakkında bilgi verdiği dile getirildi. 
Yorumlar (2)
Veysel 5 yıl önce
Altyapıda işe yarar bir oyuncu mu var da oynatacak. Yıllardan beri altyapıdan hangi oyuncu A takıma alındı da faydalı oldu. Caner mi zeki mi Akbaş mı. Hangi oyuncu için bundan iyi futbolcu olur geleceğin yıldız adayı diyebiliriz.
Ercan Aslan 5 yıl önce
Topçu biraz sivrildi mi kot dizden yırtılır ve kulağa da küpeyi takar , babasının ömründe kazanamayacağı parayı bir ayda alınca (mişlyon TL ye gerek yok yüzbinlerce TL olsa da yeter) hoop bir araba, caka , hava artistlik o biçim..Orada da Tısssss olur.. Hava bin beşyüz..nene gerek çalışma ve gelişme??

Barış Memiş daha 3 aylık profesyonel iken yattara ile kıyasladı kendini ve şu anda hangi ligde olduğu belli değil.. Topçuları yetiştirirken ahlaken de yetiştirmemiz lazım. Sokak kültürü ile yetişir ve hazmedemezse de olacağı budur..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@