Tekelioğlu: "Bu maçı kazanırsak"

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu oyuncularını motive ediyor. Kadıköy'de kazanıp, taraftarlarının yüzünü güldürmek isteyen Bordo mavili takımda Şota'nın istifa

Trabzonspor 30.11.2015, 09:36
Tekelioğlu:

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu oyuncularını motive ediyor.

Kadıköy'de kazanıp, taraftarlarının yüzünü güldürmek isteyen Bordo mavili takımda Şota'nın istifasının ardından takımın başına geçen ve ilk maçından galip ayrılan Sadi Tekelioğlu, İstanbul'dan da iyi bir sonuçla dönmek istediklerini belirterek, "İyi hazırlandık. Rakibimizi iyi analiz ettik. İnşallah istediğimiz sonuçla ayrılacağız. Bu maçı kazanırsak kulübün önü açılır diye düşünüyorum" dedi. 

Yorumlar (3)
Kek 5 yıl önce
Hayaller hayaller.
doğan yıldız 5 yıl önce
erkanı takıma sokmayacak. yusuf,ekici ,marini devamlı oynatacak adama hoca derim ben... hepiniz aynısınız. korkaksınız...
Yasar Dursun 5 yıl önce
Kendimizi kandirmadan futbolun kanunlarina göre kalitatif analiz ve i$ yapmiyoruz ama bunun yerine rüyalara takiliyoruz: „Neden olmasin?“ Senelerden beri hep ayni. Tek bu sezona bakin, kac macta ümitlendigdik: „Ah bu maci alirsak her$ey güzel olacak. neden olmasin? olur ya.“ Ümit etmek kötü bir$ey degil, ama bize dü$en i$leri yapmadan önce bu ümitlerimizlen tek kendimizi kandiriyoruz. Futbolu tamamen $ans oyunu gibi görüyoruz, fakat $ans futbolun tek bir parcasi. Kendimiz Kulübü ekonomik saglikli bir sekilde yönetmedigsek, bu temelin üstünde saglikli bir kadro kurmadigsak ve bu saglikli $artlardan zamanla dogal bir $ekilde güclü bir kadro büyümedigse, ve taraftar, kulüb, kadro ic ice kaynasmadigsa Trabzonsporun ba$arisi i$te tek bir rüya.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@