banner539

banner526

banner533

banner513

"Tekelioğlu 2.5 senede gelenlerden daha iyi"

Trabzonspor eski teknik direktörlerinden Giray Bulak, Bordo-Mavili ekibin teknik direktörü Sadi Tekelioğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti. Bulak, Tekelioğlu’nun Trabzonspor’da son dönemde görev yapan 6-7 teknik iyi olduğunu belirtirken, “Sadi hoca hem a

Trabzonspor 15.12.2015, 11:27

Trabzonspor eski teknik direktörlerinden Giray Bulak, Bordo-Mavili ekibin teknik direktörü Sadi Tekelioğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Bulak, Tekelioğlu’nun Trabzonspor’da son dönemde görev yapan 6-7 teknik iyi olduğunu belirtirken, “Sadi hoca hem antrenörlük bilgisi hem de teknik-taktik olarak sön dönemde Trabzonspor’da görev yapan 6-7 teknik adamdan daha iyidir. Tek dezavantajı kötü bir dönemde psikolojisi bozuk bir takımda göreve gelmesidir. Ancak bu olumsuzluklarında üstesinden gelecek bir tecrübeye sahiptir” dedi. 

Yorumlar (4)
Nihat yilmaz 5 yıl önce
Kendine pay çıkarmış,iyidir demiyor o gelenlerden iyidir diyor.
Takım taraftarı 5 yıl önce
Sende kendini onların arasına mı koyuyorsun yani değerlerin şuanda Trabzonspor u calıştıranılecek bir dane Trabzonlu hoca yok boş konuşmayın devamlı kendinizi düşünmeyin başarınız ne Sadi hoca daha sahadan çıkaracağı oyuncuyu seçemiyor yıllardır altyapıdan neden futbolcu çıkmadığı belli oluyor en iyiler Yumlu ve zeki pay picin
Taraf 5 yıl önce
Trabzonsporun'un öze dönüşü demek özevlatçılık demek değildir....... Trabzonspor'un özü ihtilal yapmaktır, şampiyon olmaktır, kafa tutmaktır..... Bunu bazen Şenol, Turgay, Necati, Ali Kemal gibi Trabzonlularla yapar..... Bazen de Onur, Burak, Umut, Colman, Jaja ile yapar.... Sn. Bulak gibilerin bir gün bunu anlayacağını ümit ediyoruz.
ali 5 yıl önce
Giray hoca doğru söylüyor. Sadi hoca bu yıl kalacak ve gidecek oyuncuları tespit etmeli. Temizlik yapılmadan düzen sağlanmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@