Taraftarların ilgisi Trabzonspor mutlu etti

Trabzonspor’u, bordo-mavili taraftarların yanı sıra Beşiktaş, Fenerbahçe, ve Galatasaray taraftarları da yalnız bırakmadı.

Taraftarların ilgisi Trabzonspor mutlu etti

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Trabzonspor’u, bordo-mavili taraftarların yanı sıra Beşiktaş, Fenerbahçe, ve Galatasaray taraftarları da yalnız bırakmıyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu, sınırlar ötesinde sağlanabilen bu dostluğun Türkiye'de çok iyi algılanması gerektiğini söyledi. 

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Avusturya’da bulunan Trabzonspor, gurbetçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. İlk günden itibaren bordo-mavili takımı yalnız bırakmayan taraftarlar, hazırlık maçlarını şölen havasında yaşıyor. İlk olarak Avusturya’nın Lınz şehrine gelişinde onlarca Trabzonspor taraftarının yanı sıra Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray forması giyen gurbetçiler taraftarların da ilgi gösterdiği Karadeniz ekibi, oynadığı üç hazırlık maçında birçok kulübün taraftar desteğini aldı. 

Avusturya kampının ilk gününden itibaren kampta bulunan daha sonrasında ise transfer görüşmeleri için Türkiye'ye dönen başkan Ahmet Ağaoğlu, takıma gösterilen ilgiden oldukça memnun. Sınırlar ötesinde sağlanan bu birliktelik karşısında mutluluğunu dile getiren başkan Ağaoğlu, "Gurbetçilerin bir Türk takımına ilgi göstermesi ve özlemini onunla gidermesi çok güzel bir tablo. Türkiye'de görmek istediğimiz bu dostluk tablosuna ülke olarak çok ihtiyacımız var" dedi. 

Taraftarların ilgisi Trabzonspor mutlu etti

Taraftarların ilgisi Trabzonspor mutlu etti

Taraftarların ilgisi Trabzonspor mutlu etti

Taraftarların ilgisi Trabzonspor mutlu etti

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 7 ay Önce

Eskiden yan yana can cana maç izlerdik. Nerede o günler

aspetli53
aspetli53 @Hasan - 7 ay Önce

gs ve bjk ile yan yana izleyebilirsiniz.

Ercan
Ercan - 7 ay Önce

Dışarıda taraftarlar daha toleranslı ama iç sahalarda rezillikle diz boyu. Urfada Fenerle Kupa maçına gitmiştim. 15 er bin taraftardan birbirine laf atan yoktu ve tüm restoranlarda birlikte yemek yedi iki taraf.

Cabir
Cabir - 7 ay Önce

Parma macında seyirci parma nın atağını engellemek için parmalı futbolcuyu kovalıyo bu durum dünyanın hiç biyerinde yoktur cılgın ts liler bize heryer trabzon

SIRADAKİ HABER

banner513