Taraftar takımını pandemide de yalnız bırakmadı! İşte satılan forma sayısı

Trabzonspor yeni sezonda 65 bin forma sattı.

Trabzonspor 11.10.2020, 08:50
Taraftar takımını pandemide de yalnız bırakmadı! İşte satılan forma sayısı

Trabzonspor, son yıllarda çıkardığı başarılı formalara, etkili tanıtımlar da ekleyince forma satışları artmıştı. Bu sezon pandemi sebebiyle tribün geliri olmayan bordo-mavililer, TS Club satışlarına büyük önem veriyor. Trabzonspor'un yeni sezon formaları 65 bin adet sattı. Fırtına'nın efsane forması 35 bin ile ilk sırada yer alıyor.

ONLİNE SATIŞTA YENİ DÖNEM
Salgın sebebiyle mağazalara gitmeye çekinen taraftarlar için Trabzonspor, online satış mağazalarındaki sorunları bir bir gideriyor. Yeni yazılım ve yepyeni bir yüzle bordo-mavililer altyapıyı hazırlıyor. Böylece taraftar TS Club ürünlerine daha kolay ulaşabilecek. Avrupa satışları da artacak.

.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
TS61 12 ay önce
Avrupa satışlarını türkiye fiyatlarından biraz yüksek yapsanız tamam ama iki katı fiyatına yaparsanız herkes Türkiyedeki fiyatları biloyor.
Fanatik. 60 12 ay önce
Bu kadar kötü forma tasarımı ve bunu kabul edenler trabzon spor ruhu taşıyor olamazlar özellikle dünkü siyah forma dünyadaki tüm ligler dahil daha kötüsünü bulamazsınız...TEBRIKLER
Yakup 12 ay önce
Yeni nesil trabzonlu cocuklar formalarina genelde kadronun playmakerini yazarlar yani oyunkurucuyu jaja, yattara,gibi top canbazlari trabzonsporda sorumluluk alabilen tek oyuncu yok formada bordo mavi olmayinca anca bu kadar satildi yüzde yüz diyorum siradan bir guilano alinaydi forma satisi rekor kirardi umutlanirdi gencler stoper aldin ortasahaya sadece parmakla olmaz bu genc arkadasada yazik günah batuhan artaslan futbolcu degildi gözümde flavio batuhandan kötü cikti

Gelişmelerden Haberdar Olun

@