banner526

banner533

banner513

Sürmen tüzüğe dikkat çekti!

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen Genel Kurul'da söz aldı. Sürmen kongrenin herkese hayırlı olmasını diliyorum diyerek "Trabzonspor'a yakışır bir kongrenin oluşması iin başya yönetim kurulu olarak bütün başkanadaylarının özveride bulun

Trabzonspor 05.12.2015, 11:22
Sürmen tüzüğe dikkat çekti!

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen Genel Kurul'da söz aldı.

Sürmen kongrenin herkese hayırlı olmasını diliyorum diyerek "Trabzonspor'a yakışır bir kongrenin oluşması iin başya yönetim kurulu olarak bütün başkanadaylarının özveride bulunması gerekiyor. Özellikle sayın Şükrü Kuleyin'in 3 başkan adayını bir aray getirmesi Trabzonspor camiası için güzel bir ortanm oldu. Çok güzel bir özveri Trabzonspor camiasına güzel bir kongre yaşatmak amacı ile ortak bir divan'da karar kılmaları kongreye yakışır bir duum oldu. Farklı bakış açıları ile farklı yorumlar olacaktır. Birikimimizi daa iyi ortama sokalımki Trabzonspr yarar bulsun. birlik ve beraberlik içinde yapılacak kongreden sonra öe önemli şey Tüzek dadilatıdır. Tüzük komisyonuna yeni yönetim mutlaka katkısda bulunmalıdır. Değişikliklere bütün camianın katkı sağlaması gerekir. Mevcut tüzüğümüz şirketler mevzuatına göre düznelenmemiştir. 

Yeni yönetime tavsiyelerimiz olacaktır. Bu tavsiyelerin en önemlisi kulübün sosyal aktivitelerinin artırılması. Eski başknaların ve Asbaşkanların yöneticilerin fikirlerinden yararlanmak için toplantılar yapmalıyız. Stadlara bayanları çekemiyoruz. 

Adaylar tansiyonu öyle düşürdülerki biraz daha zamanımız olsa tek liste ile seçime gidebilirdik." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@