Süper Lig ne zaman başlayacak? Açıklama geldi!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Ligin ne zaman başlayacağını açıkladı.

Trabzonspor 14.04.2020, 08:10
Süper Lig ne zaman başlayacak? Açıklama geldi!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, devlet yetkilileriyle sürekli iletişim halinde olduklarını söyledi.TFF Başkanı, "Mayısın ilk haftası yapacağımız değerlendirmede mayıs ayında çalışmaların başlayıp, başlamayacağını bu raporlar belirleyecek” dedi.





Kovid-19 salgını nedeniyle liglerin ne zaman start alacağı konusundaki çalışmalar sürüyor. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, devlet yetkilileriyle sürekli iletişim halinde olduklarını söyledi. Liglerin başlama tarihi ile ilgili görüşmelerin titizlikle devam ettiğini belirten Özdemir, “TFF olarak ‘lig şu tarihte başlayacak’ demek gibi bir kararımız olamaz” ifadelerini kullandı.

Raporları bekleyeceğiz

TFF Başkanı, “Buna devletimizin belirli kurullarıyla birlikte karar vereceğiz. Örneğin Sağlık Bakanlığı, Spor Bakanlığı ve bilim kurullarının hazırlayacakları raporlar çok önemli. Bunların ışığında hareket edeceğiz. Elbette UEFA’nın görüşünü de alacağız. Mayısın ilk haftası yapacağımız değerlendirmede mayıs ayında çalışmaların başlayıp, başlamayacağını bu raporlar belirleyecek” dedi.



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
adnan 1 yıl önce
ecel ve sahatin dolmussa oleceksin eve kapansanda fayda yok bence hayat normale donmeli herkes isine gitmeli olen olur kalan kalir Allahin taktiri yoksa boyle ulke batar ve daha kotu hasarlar acilir
Ts_61 1 yıl önce
Doğruda tedbirini yinede alacaksın..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@