7m


7m

hyundai

Süper Lig ekibinin Sörloth rüyası "Verirseniz alırız"

Galatasaray, Sörloth için harekete geçti.

Trabzonspor 30.12.2020, 23:34
Süper Lig ekibinin Sörloth rüyası "Verirseniz alırız"

Trabzonspor'da gol krallığı yaşayıp taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin saygısını kazanan Sörloth, yaklaşık 20 milyon Euro'ya gittiği RB Leipzig'de beklentilerin altında kalınca Galataaray harekete geçti.

G.SARAY'DAN LEIPZIG'E; BİZ TALİBİZ


Sörloth transferi için devreye giren Galatasaray, hem Norveçli futbolcu hem de Leipzig ile görüşmelere başladı. Saracchi'nin transfer sürecinde Leipzig ile olumlu ilişkiler yakalayan sarı-kırmızılı yönetim, Sörloth'un kiralık olarak elden çıkartılmak istenmesi durumunda talip olduğunu Leipzig Kulübüne iletti. Bir yandan Leipzig ve Sörloth ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray, diğer yandan da Trabzonspor ile Sörloth arasında yapılan özel anlaşmayı hukuki olarak inceletiyor. 

AĞAOĞLU: ÖNCELİK HAKKI TRABZON'DA

"Sörloth'un Türkiye'ye kiralık veya satılık olarak gelmesi gibi bir durum söz konusu olduğu takdirde ilk hak Trabzonspor Kulübündür." diyen Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, "Trabzonspor Kulübü, bu hakkını kullandığı takdirde Sörloth, Trabzonspor Kulübünden başka hiçbir kulübe gidemez. Bu, uzun süre tartışılarak koydurduğumuz bir maddeydi. Hatta satışta çıkan en son pürüz de diyebiliriz buna. Bu yüzden süreç dahi uzamıştır." ifadesini kullandı.


Yorumlar (38)
serkan 1 yıl önce
Valla eğer Galatasaray bu oyuncuyu kiralarsa bizim camia bu defa kesin karışır açıkcası benimde başkana olan güvenim de zedelenir.
Savatanica 1 yıl önce
TR den yapılan teklifin aynisini yapmasi kosuluyla TS alabilir,madde bu sekilde.Her türlü pisliğin merkezi Cincon ve A .Daltarak kagit uzerinde yalandan cok yüksek meblaglar gostererek TS yi vazgecirebilir.Baskanimizin da bahanesi hazir olur : Biz o kadar kiralama ucreti veremezdik.Ama bu transfer olursa ortalik karışır onu da diyeyim.
Bimbo Babamba 1 yıl önce
Sörloth Türkiyede Trabzonspor dan başka bir yerde oynamaz.
Lazkopat61 1 yıl önce
Evet evet sizin yaptığınız anlaşmaları gördük elinizdeki futbolcuları nasıl İstanbul takımlarına elinizlede verdiğimizi gördük masal okumayı bırakın kimse bu ayakları yemez artık....
borabay 1 yıl önce
ne hakkı laa. adam senden bir lira fazla verdimi alır..
halil bilgin 1 yıl önce
bir lira fazla verdiğinde de son söz TRABZONSPOR un... Trabzonspor aynı parayı verdiğinde söz hakkı başka kulübe geçmiyor... BUNU ANLAYAMAYACAK KADAR KIT MISINIZ LAAA
Ts61 1 yıl önce
Klasik Salatasaray rüyaları :)
Ama fakat 1 yıl önce
Öncelik hakkı sende ama önceliği kullanabilmek için en az aynı teklifi yapabilmen gerekiyor. Gs durumu nedir bilmiyorum ama bizim veremeyeceğimiz bir teklif yapmaları yüksek ihtimal. Tabi Sörloth gelmek ister mi o da ayrı bir konu
Kaan 1 yıl önce
Başkan öyle diyorsa, muhtemelen yalan söylüyordur :) Çünkü TS yi basit bir takım haline getirdi, böyle kandıra kandıra.
Başkan konuştuysa 1 yıl önce
Başkan "ilk hak bizim" dediyse kesin tersi doğrudur. Galatasaray'a giderse şaşırmayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@