Sümer: Umutsuz değilim potansiyeli biliyorum

Özkan Sümer'den umut veren açıklamalar

Sümer: Umutsuz değilim potansiyeli biliyorum

Advertisement Advertisement

Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer açıklamalarda bulundu. Sümer yönetimle uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, "Bizim yönetimle herhangi bir problemimiz yok. Olmayacağına da inandığımız için bir aradayız. Pozisyonumuz şu, yönetim kurulunun bu tarzında bir aykırılış içerisinde olmamız kulübe ve kendimize zarar verir. Gayet olumlu bir şekilde çalışıyoruz. Uyumluluğun fark edilir bir değer ortaya koyacağına inanıyorum. Zamanla beraber bu iş birliğinin kulübe uygun bir verimliliğe dönüşeceği kanaatindeyim"dedi. 

"Trabzonspor kendine özgü yenilenme hareketi ortaya koyacaktır" 
Beklemedikleri bir takım sorunlarla da karşı karşıya kaldıklarını aktaran Sümer, "Elbette fark etmediğimiz sorunlarda karşımızı çıktı. Bunlar halledilmesi gereken sorunlar. Bu konuda hazırlığımız mevcuttur. Umarım bu yolda bir tökezleme ve çaresizlik içerisinde olmadığımız takdirde Trabzonspor, kendine özgü bir yenilenme hareketi ortaya koyabilecek. Performans olarak da yavaş yavaş hissedilir olacak. Yarınlar için umutsuz değilim çünkü potansiyeli biliyorum. Bu potansiyeli çok iyi kullanmayı ortaya koymalıyız. Bunun için de iyi bir dayanışma ve kararlılık gerekiyor. Bunu da başlattığımızı düşünüyorum. Bir kaygı duymak gerekmiyor. Yeter ki bu duygu ve istek içerisinde olalım. Devamlılığımızı kaybetmeyelim" ifadelerini kullandı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat K.
Sedat K. - 11 ay Önce

Arkanizdayiz yönetim. Samimi geliyorsunuz gözümüze. Ancak lütfen artik karamsarligi böyle konusmalari birakin. Hayal satmayin evet. Ama birlikte basaracagiz, cok güzel olacak günlerimiz, gibi kelimelerle duymak istiyoruz. Faaliyetler pes pese patlatarak o esnada ümitli konusursaniz hem farkli hava katar hemde taraftar cosku yasar. 1-faaliyetleri hazirlayip ve calistirmak 2-coskulu olmak coskulu konusmak ve gerceklerle dik durmak. Böyle daha cok samimi ve basarili olursunuz. Yoksa suan bu tip kelimeler gercekten cok bos, kimse duymak istemiyor artik. Biz gelir getirici ileriye dönük projeler duymak istiyoruz. Isterseniz o projeler olur ama aman idare edelim derseniz olanlarla gecinmeye calisirsiniz.

Murat
Murat - 11 ay Önce

Başarının sırrı sizde... Trabzonspor zarar gördüğünde, bu acıyı iliklerine kadar hissedecek kişilersiniz... Size güveniyoruz...

zafer
zafer - 11 ay Önce

EY IKI EFSANE INSAN:AHMET SUAT HOCAM VE ÖZKAN HOCAM ELLERINIZDEN ÖPER ALLAH UZUN VE SAGLIKLI ÖMÜR VERSIN. AMIN TRABZONSPOR SIZIN ICIN NE KADAR IYILIK YAPSA AZDIR SIZIN IKINIZIN TRABZONSPORA YAPTIGINIZ BASARI VE MANEVI KATKI ILELELBET HICBIR ZAMAN ÖDENEMEZ. ALLAH SIZIN GIBI TRABZONSPOR ASIKLARINI ARTIRSIN AMIN.NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE

şehzade
şehzade - 11 ay Önce

Güvenimiz tam size hocam Allah yolunuzu açık etsin

banner426

banner204