Süleyman Hurma; "Mbia bir iki gün içinde..."

Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu sezon da yaptığı transferlerle adından söz ettirmeye hazırlanan Trabzonspor'un ilk hamlesi camiayı ayağa kaldırdı. Trabzon'da yapılan görüşmede oyuncuya, "Burası futbol şehri, burada sadece futbol konuşulur. Dünyada kendi ş

Süleyman Hurma;
banner432

Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu sezon da yaptığı transferlerle adından söz ettirmeye hazırlanan Trabzonspor'un ilk hamlesi camiayı ayağa kaldırdı. Trabzon'da yapılan görüşmede oyuncuya, "Burası futbol şehri, burada sadece futbol konuşulur. Dünyada kendi şehrinin takımına bu kadar bağlı başka bir yer bulamazsın" sözleri söylenen Kamerunlu oyuncu, büyük ölçüde ikna edildi. 

Sportif direktör Süleyman Hurma, konuyla alakalı yaptığı açıklamada; Mbia ile birçok konuda anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Görüşmelerimiz çok olumlu sürüyor. Beklentimiz bir iki güne kadar imzaları almamız yönünde. İmzayı atana kadar transfer bitmiş sayılmaz" dedi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
yüksel mumcu
yüksel mumcu - 4 yıl Önce

iyi günlef hep okuyoruz trabzon şunu akacak bu oyuncu olacak bize oyunu okuyan iyi yönlendiren oyuncu lazım sola ishak alper yetet sag kanada serdar olabilir tabi alınırsa forvet o isveçli adem cardozu ve deniz yeter orta sahays bia okay mehmet birde dedim oyuncu yeter yedek sisot veya ezekiel. yiyi oyuncylar yeter.

banner393

banner426

banner443

banner441