vardallar

Sturridge yine 45 dakika...

Trabzonspor'da Sturridge'nin Sivas karşısında da 45 dakika oynaması bekleniyor

Trabzonspor 21.09.2019, 08:28
Sturridge yine 45 dakika...

Trabzonspor'da giderek daha fazla süre almaya başlayan ve Getafe deplasmanında 45 dakika oyunda kalan Daniel Sturridge’in yine Sivasspor önünde de 1 devre oynaması bekleniyor.

Antrenman ve maç eksiği sebebiyle özel program dahilinde çalışan İngiliz futbolcunun ancak birkaç hafta sonra adını 11’e yazdıracağı tahmin ediliyor. 


Yorumlar (9)
Remzi 2 yıl önce
Nerden bulurlar böyle yarım adamları üstelik yıllık üçbuçuk mılyon ero hesap ver başkan hani paramız yoktu. Senin böyle kumar oynamaya hakkın varmıydı sayın başkan!!!
Kazım 2 yıl önce
İlk defa bu kadar fiyasko transfer sezonu gördüm. 1 tane sonuca katkı yapacak futbolcu yok. Ünal hoca teknik olarak belki eksik olabilir. Bu futbolcular dan, adam yapmak zor. Nasıl futbolcu izliyorlar, anlamak imkansız. Başka işler dönüyor. Yazık insanlara. Burada en masum Ünal hoca dır. Hatası transfere müdahale etmesi gerekir di.
Hasan 2 yıl önce
Adam altı ay topa değmemiş. Maç eksiği, antrenman eksiği herşey var. Hoca alternatifli bir liste verip transfere müdahele etmeliydi.
Yönetimin yapacağı acil bir kondisyoner bulmalı. Yüklemeyi iyi bir kondisyoner yapar. Altyapıdan gelenler Sadi hocanın ürünleri . Ve kaynak bitti. Sadi hoca tekrar altyapıya dönmeli. Böyle giderse altyapı da kurur.
cevik 2 yıl önce
arsin spordan bile bundan daha kaliteli topcular var en azindan canla basla mucadele eder ...
Yuh diyorum 2 yıl önce
Bu adam tam bir üçkağıtçı. Takımı da bozacak. Elimizde patlayacak.
burcino 2 yıl önce
iste Trabzonun önde gelen spor yazarlarindan bazi basliklar
Haktan Şaşmaz 2 yıl önce
Bu adam çok güçsüz o yüzden oynayamıyor. Bu form tutana kadar lig biter
TS 2 yıl önce
sturridge campi bunları transfer için çok beklendi uğraşıldı ikiside hazır değil,transfer de 3 önemli hata takımın düzenini bozdu...rodellaga ekstra ücreti verip en azından bu sezon devam edecekti olmadı, ingiliz gibi yatan biri değil aktif oynayan nitelikli santrofor çok neden ısrarla bu ingiliz için uğraşıldı pek bunun liverpool formuna geleceği yok alır oynatır satarız iyi düşünce ama bunda o durum yok veya hoca etkisiz idman yaptırıyor,idman sistemini değiştir,şenol hoca bitik burak gomez aboubakar idman ile düzeltti kondisyon ile bu işler olur...stoperde campi için geldi gelmedi vasat oyuncu yaw bunlar yerine tecrübeli stoper direkt 11 de oynayacak alınsaydı olur şimdi lille in defansında fonte var oynuyor tecrübeli ki lille de tonlarca futbolcu var fonte oynatıyor...TS kadrosundaki transferleri menajer takdim ettim yönetim aldıysa yanlışın büyüğünü yapmıştır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@