7m


7m

hyundai

Sturridge en az 10 Milyon Euro!

Trabzonspor'un İngiliz yıldızı 10 Milyon Euro'nun altına bırakmayacak

Trabzonspor 05.01.2020, 11:27 05.01.2020, 11:34
Sturridge en az 10 Milyon Euro!

İngilizler Aston Villa’nın, Fransızlar ise Marsilya’nın Daniel Sturridge’i istediğini yazıyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu da ilginin olduğunu ama teklifin olmadığı açıkladı. Ahmet Ağaoğlu’nun takımın havasını değiştirdiğine inandığı İngiliz oyuncuyu satmak istemediği ama her oyuncunun bir fiyatı olduğunu belirterek, Daniel Sturridge için 10 milyon Euro’nun altında bir rakama görüşme yapmayacağını menajerlere iletti.

Trabzonspor bedelsiz olarak transfer etti

Trabzonspor, İngiltere'de Manchester City, Chelsea, Bolton, Liverpool, West Brom gibi takımların formasını giyen Daniel Sturridge'i sezon başında bedelsiz olarak transfer etmişti.

11 gole katkı yaptı

Daniel Sturridge, bu sezon Süper Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası'nda toplam 13 maça çıktı. Daniel Sturridge bu maçlarda 7 gol atıp, 4 asist gerçekleştirerek, 11 gole doğrudan katkı yaptı.


Yorumlar (10)
fırat 2 yıl önce
sezon başında büyük taraftarlarımızın yorumları arasında imza parası 2 milyon euro ve senelik 1.5 milyon euro paraya bakıp bu transfere burun kıvırmalar vardı. Adam yarı performansla oynadığı bütün maçlarda katkı sağladı. şimdi satılırken de sturridge satılır mı deyip başkana laf atacaklar. bizim millete beğendirmek zordur.
Tarık Selim 2 yıl önce
oğru söylüyorsun kardeş de, o 2 mılyon senelik imza parası. O parayı Daniel'in kaldığı her sene için vereceğiz yani
Ali kemal 2 yıl önce
Güzel para satilabilir
fırat 2 yıl önce
bizim millet çok güzel alıp veriyor. bırakalım başkan işini yapsın. akla ihtiyacı yok
Kamali 2 yıl önce
Para verilen değil istenen tabiki verirlerse iyi para
Alaettin 2 yıl önce
Başkan surdigeyi satma niyetinde olmadığını söylüyö hemde 10 milyon euro altında görüşme yapmayacağını menecere söylüyor kendi kendine çelişkiye düşüyor birde şampiyonluk yarışında olan trabsonsipor satması doğru bulmuyorum şorlot sakatlansa kimi oynatacaksın sezon sonu satılsa olabilir kaliteli futbolcuyu satılıldığı müdetçe hayatta şampiyon olamaz trabzonspor
Mehmet gür 2 yıl önce
Valla adam bitik falan ama her maç gol asist yapıyor üstelik genelde de 90 dakika oynamıyor. Her an güzel bir pas veya şutla oyunu değiştirme kapasitesine sahip. Ama bedavaya aldık, 10 milyon euro da gayet güzel para satılabilir.
Doğru Söz 2 yıl önce
Sturritge futbol oynamıyor. O Avrupa'nın 5 büyük liginin hiçbirisinde oynayamaz. Vasıflarına bir bakın. Leylâ gibi oynuyor. Attığı gollar penaltıdan ve Altay ile Kayseri yedeklerine. Agaoğlu Sturritgede hata yaptığını biliyor. Medya ile şişireyim ki millet homurdanmasın diyor. Kendi göremeyen sayin ahali de medya dolduruşu ile inaniyor.
Ts 2 yıl önce
Bu takımı bu yıl şampiyonluk yaşatmak aslında çok zor da değil iki defansa bir tane beklerde oynayabilen oyuncu alınmalı alternatif oyuncu takım içersindeki rekabeti arttırır Başkan yine Hüseyin’le bir risk daha aldı yapacak birşey yok ilk günden beri Ünal bir riskti söyledik Hüseyin de risk şampiyonluk yarışı için tecrübeli işi bilen ligi çok iyi tanıyan bir hoca ile devam edilmeli idi Başkan takımı iyi yönetiyor başarılı ama sportif yönden daha profesyonel düşünmeli başkana bu süreçte desteğe devam inşAllah sportif başarıda finansal başarıda olduğu gibi başarı gelir inşAllah yanılmayız bu takıma destek olmak bize düşüyor hayırlısı
Sayin ahali 2 yıl önce
10 milyon eu'luk Sturritgenin özelliklerini say desen? Ben sayayım. Türk milletini iyi zefler. Antreman bile yapmaz. Leylâ gibidir .En basit
maçları seçer. Penaltılar benim der. Millet tapar.
VAllahi da billahi da Aziz Nesin yerden göge kadar haklı idin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@