Staa'dan Trabzonspor mesajı

Hollandalı scout Jan Van Staa'nın Trabzonspor'u reddettiği bu yüzden Giray Bulak ile anlaşacağı iddialarını Staa yalanladı. Bir video ile mesaj yayınlayan Staa, "Selam büyük Trabzonspor camiası... Kulübünüzü oyaladığım haberleri yalandır. Trabzonspor başk

Trabzonspor 19.02.2016, 08:17
Staa'dan Trabzonspor mesajı

Hollandalı scout Jan Van Staa'nın Trabzonspor'u reddettiği bu yüzden Giray Bulak ile anlaşacağı iddialarını Staa yalanladı.

Bir video ile mesaj yayınlayan Staa, "Selam büyük Trabzonspor camiası... Kulübünüzü oyaladığım haberleri yalandır. Trabzonspor başkanından haber bekliyoruz. 50. yılınızda şampiyon kadronuzda yer almaktan onur duyarız. Bize Her Yer Trabzon" dedi.

 

Yorumlar (4)
Ali 5 yıl önce
Giray bulak Davis olur gecmiiste faith tells Ethan namli takasini Ben yapmadim
Nihat yilmaz 5 yıl önce
Ali arkadaş vallahi ne demek istediğini ne olur biraz daha günümüz türkcesiyle anlatsana Allahına kurban.
Cesur 5 yıl önce
Sevgili Nihat. Ali'den anladağım kadar ile, Giray Bulak'a ithaf olur; "geçmişte Fatih Tekke, Erhan Namlı takasını ben yapmadım" demek istiyor, ( galiba). :) Ali kardeş her ne kadar biraz yazma sıkıntısı çeksede, çok iyi bir Trabzonsporlu. Hakikatten o dönem Giray Bulak 2000-02 sezonunda Trabzonspor'da hocalık yaptığında, G.antep'den Erhan Namlı'yı almak için, Fatih Tekke antep'e verdi, takas yolu ile. Not: "Davis" nedir hala araştırıyorum. :) :) :)
Nihat yilmaz 5 yıl önce
Cesur kardeş teşekkürler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@