Soylu: “50 yıldır Trabzonsporlu’yum demek”

Bakan Soylu’dan 50. Yıl mesajı.

Trabzonspor 02.08.2017, 11:29
Soylu: “50 yıldır Trabzonsporlu’yum demek”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzonspor’un 50. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.


Bakan Soylu, “50. bir formayı terletmek. 50 yıl bir takımı sevmek. 50 yıldır Türk sporuna yeni bir heyecan, Türk Futbolunda Anadolu’ya ses, gençliğe sağlıklı bir nefes, sadece bir şehir, takımı değil, bir hayat, bir sevda, bir iddia olmak. 50 yıldır bu millete gurur vermek, mutluluk vermek, heyecan vermek. 50 yıldır Türk Sporuna hizmet etmek, gençleri sporla, sağlıkla bir araya getirmek. 50 yıldır kenetlenmek. 50 yıldır sevmek. 50 yıldır Trabzonsporluyum demek. 50 yıl çok güzeldi, bir 50 yıl daha istemek. Trabzonspor’umuzun kuruluşunun 50. Yıl dönümünü tebrik ediyor, başarılarının, spor hayatımıza kattığı bütün güzelliklerin artarak devam etmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.  

Soylu: “50 yıldır Trabzonsporlu’yum demek”
 
Yorumlar (6)
mehmet 3 yıl önce
http://www.haber7.com/yazarlar/munir-ustun/797438-hem-fb-hem-ts-kongre-uyesi
YAVUZ 3 yıl önce
Yazının bütününü okudun mu? Eski Türkiye mantığıyla baktılar. İlişkilerin, kuvvetli ağların, hukukun ve Avrupa’da yerleşik hakkaniyet düzeninin üzerinde olabileceğini düşündüler. Küreselleşmeyi iş aleminde iyi anlayıp spor aleminde işin üzerini örtebileceğini düşündüler. Tipik şark kurnazlığıdır. Oysa, milletin vicdanını öteleseniz de içinde bulunduğunuz veya bulunmak için çaba sarf ettiğiniz dünyanın kuralları size kırmızı kartı gösterir. Ayrıca, spor adamlığı, adanmışlık demektir. Spora kendini adayanların, sporun en üst düzeyine geldiği günler bu tartışmalarımızın en aza indiği günler olacaktır. Reklama, sermaye gücüne ve mafyaya teslim olan spor, aslında elimizde olmadan yumuşak suç örgütlerine döner. Futbolumuzun karşı karşıya kaldığı travma budur. Yeni kurallarla bezenmedikten sonra, pansuman yöntemlerle tedavi edilemez.
mustafa 3 yıl önce
sağol sn bakanım ALLAHyar ve yardımcınız olsun
Yasin 3 yıl önce
Sayın bakan, sıyası olarak basarılı oluyorsun Allah muvaffak etsın, FAKAT LUTFEN TRABZONSPORA GIRME SEN BI KERE FENERBAHCE KONGREM UYESISIN, BI INSAN HEM FENERLI HEM TRABZONSPORLU OLAMAZ.LUTFEN GIRME BU ISLERE SEN GOREVINI YAP KIMSEYI KEKLEMEYE KALKMA
Tonyali Murat 3 yıl önce
Ağzina,yüreğine sağlik Sayin Bakanım.
Mevcut hükümetin en dik Insanı.
Hakkı Kalay 3 yıl önce
Süleyman soylu makamına çok yakışıyor. Makamının da hakkını veriyor..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@