Şota'nın Constant planı!

Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon sıkıntı yaratan bölgelerden olan sol bek konusunu yeni Teknik Direktör Şota Arveladze Constant ile çözmeyi planlıyor.Hem Vahid Halilhodzic hem de Ersun Yanal’ın bu mevkide sıkıntı yaşadığı, Mustafa Akbaş, Kevin Constant, Yu

Trabzonspor 16.07.2015, 08:57
Şota'nın Constant planı!

Trabzonspor'da geçtiğimiz sezon sıkıntı yaratan bölgelerden olan sol bek konusunu yeni Teknik Direktör Şota Arveladze Constant ile çözmeyi planlıyor.

Hem Vahid Halilhodzic hem de Ersun Yanal’ın bu mevkide sıkıntı yaşadığı, Mustafa Akbaş, Kevin Constant, Yusuf Erdoğan, İshak Doğan ve Musa Nizam’ın zaman zaman forma giydiği sol bek konusunda teknik direktör Şota Arveladze kesin kararını verdi.

Başarılı çalıştırıcının yeni sezonda burada Kevin Constant’a şans vereceği belirtildi.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Ahmet 5 yıl önce
Bekte oynama dikkat, surat, efor ve ozveri ister. Costanatta bunlarin hic biri yok. Costantin ozelligi teknik olmasi oyunu uonlendirmesi. Costsntsn yuksrk tempoda ilrri grri kosmsdoni brklryen hayal kirikligi yssar. Eldekilerden sol bek icin en uygunu M Akbas. Dokkat M Skbas iyi solbrk de demiyorum Sadrcr eldrkilrrin en uyginu diyorum. Bekleyip gorecegom. Insallah Costa basarili olur tskimimiz icin.
osman yavuzyilmaz 5 yıl önce
hani bu bölgeye transfer yapilacakti,demekki trabzonda degisen birsey yok sapkadan tavsan cikarmaya devam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@